Lufthansa získala pět hvězdiček od Skytraxu

Partnerský článek

Německá letecká společnost Lufthansa získala nejvyšší možné hodnocení kvality od Skytraxu. Ten jí udělil pět hvězdiček a posunul ji jako prvního evropského dopravce do TOP 10  leteckých dopravců na světě.

Foto: Lufthansa

„Obdržet pět hvězdiček od Skytraxu znamená pro leteckého dopravce totéž, co získat Oscara v uměleckém světě. Jen tento rok zakoupilo letenky Lufthansy pro odlety z Prahy přes 15 000 zákazníků Letušky.cz. Je skvělé, že všechny tyto lety probíhají ve vysokém standardu, a Lufthansa ukazuje, že si chce tuto úroveň udržet i do budoucna. Například investicí do designu svých nových kabin business třídy, které chce představit v roce 2020,“ komentuje ocenění Josef Trejbal, ředitel letenkového portálu Letuška.cz.

Cestující z Prahy mohou využít letů Lufthansy až 8x denně. Nejvíce se létá do Frankfurtu a Mnichova, mezikontinentálně pak do Miami, Tampy, Orlanda a Toronta. Průměrná cena letenky je 12 390,- Kč.

Velmi žádané jsou také prémiové cestovní třídy pro pracovní cesty do USA. V tomto roce byla nejdražší zakoupenou business letenkou přes portál Letuška.cz, letenka do hlavního města Zambie za 117 380,- Kč.

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.