LOT otevírá nové linky na Balkán a do Skandinávie

Od 1. června tohoto roku přidávají polské aerolinie LOT ke svým destinacím další na Balkáně, a to makedonské Skopje. Ve stejný den pak budou znovu zahájeny pravidelné lety do Podgorice v Černé Hoře a den nato, 2. června, začne LOT létat i do dánského Billundu.

Foto: LOT

Počet balkánských destinací, které LOT obsluhuje, tak stoupne na 12, Billund pak bude čtvrtou skandinávskou destinací aerolinií.

Na těchto třech nových linkách budou létat stroje Embraer 170 a 175 s kapacitou 70–82 sedadel v závislosti na verzi letounu. Na všech letech budou k dispozici tři třídy: economy, premium economy a business.

Do Skopje a Podgorice bude LOT létat šestkrát týdně, do Skopje všechny dny v týdnu s výjimkou neděle, do Podgorice s výjimkou středy. Do Billundu pak dvakrát denně od pondělí do pátku včetně, v sobotu a v neděli pouze jedenkrát za den.

„Skopje v Makedonii je pro LOT naprosto nová destinace. Makedonie je mezi turisty čím díl tím populárnější, ať už pro svou historii, nebo kuchyni a kulturní diverzitu. Navíc je to výborný výchozí bod pro cesty do okolních zemí, Řecka, Bulharska a Albánie,“ říká mluvčí aerolinií Adrian Kubicki.

Do Černé Hory LOT létal už v minulé letní sezoně, letos počet letů výrazně navyšuje.

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.