Letní X Games 2017 v Českém Švýcarsku jsou již tento pátek

Partnerský článek

Čtvrtý ročník letních Tourism X Games se nezadržitelně blíží. Tento pátek se do Českého Švýcarska sjede 32 týmů z celé České republiky a Slovenska. V rámci spolupráce s Ústeckým krajem organizátoři vybrali pro letošní hry multisportovní resort v Rumburku, kde na jednom místě změří týmy síly například v plážovém volejbale, kroketu, paddleboardu či závodu na kanoji.

Foto: Tourism X Games

„Jsem velice rád, že je o České Švýcarsko zájem a máme hojnou účast nejen z Čech, ale dorazí i tři týmy ze Slovenska,“ pochvaluje si Jiří Válka, vedoucí odboru cestovního ruchu.

„Kromě adrenalinem nabitého sportovního dne čeká na naše účastníky večer speciální show závěsných akrobatek z Losers Cirque company. Navíc druhý den je možnost navštívit jedinečnou sklárnu AJETO. Věřím, že si to všichni v pátek a sobotu užijí,“ dodává Filip Remenec, hlavní organizátor.
 

Partneři Tourism X Games:
CzechTourism, Německá turistická centrála, Boteg, Ústecký kraj, PVA Letňany, Data-Autotrans, Best tour, Novasol, TTG, Dresden Airport, Leipzig Airport, DC Paprsek, PR42, ATIC a AHR CR

Sponzoři:
A-force, ALAD, Carbosped, Centrumsped, Hard Pipe, Marel, Martin Švarc, Megadyne, Petrisk, Sagar, SBS, Tarakan, WWTT a PC FOX

 

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *