Legendární kabaret Crazy Horse Paris poprvé v Praze

Na celkem deset představení legendárního pařížského kabaretu Crazy Horse Paris se mohou čeští diváci těšit na začátku listopadu. Tento proslulý kabaret přijede do Prahy vůbec poprvé v rámci svého mezinárodního turné Forever Crazy.

Foto: Crazy Horse Paris

Program Forever Crazy, se kterým bude kabaret od 5. do 9. listopadu vystupovat v divadle Hybernia, přináší ta nejlepší kabaretní čísla, která za 68letou historii Crazy Horse vznikla. Diváci tak budou moci zhlédnout i číslo God Save Our Bareskin, které vzniklo v roce 1989 a od té doby je zahajovacím číslem všech představení z produkce Crazy Horse.

Představení slibují silný zážitek, dojem z dokonalého pohybu krásných Crazy Girls s klasickým tanečním vzděláním umocňují světelné efekty a projekce. To, že Crazy Girls opravdu umí tancovat, dokládá i fakt, že z 500 dívek, které se do souboru každý rok hlásí, je přijato vždy jenom pár.

Od svého založení v roce 1951 si kabaret získal slávu po celém světě díky jedinečnému stylu a unikátní schopnosti oslavovat ženskost originálními kreacemi. O jeho úspěchu svědčí nejen spolupráce s Christianem Louboutinem, Karlem Lagerfeldem a dalšími slavnými návrháři, ale i úctyhodných 15 milionů diváků, mezi nimiž byly i takové osobnosti, jako Salvador Dalí, prezident Joh F. Kennedy, Elizabeth Taylor nebo Pedro Almodóvar.

Vystoupení v pražské Hybernii začínají vždy v 19 a 22 hodin, s výjimkou soboty 9. listopadu, kdy se hraje pouze od 19.00 h. Lístky zakoupíte ZDE.

Newsroom TTG

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..