Korean Air: Pomohou vám se zimním kabátem

Letíte v zimě na pláže jihovýchodní Asie, hledat perly Oceánie nebo za klokany do Austrálie a děláte si starosti, kam se zimním kabátem? Máme pro vás jednoduché řešení. Korean Air poskytuje bezplatnou úschovu kabátů pro cestující, kteří tranzitují v Soulu a letí dále do teplejších destinací, jako jsou jihovýchodní Asie, Havaj, Austrálie atd.

Foto: Korean Air

Foto: Korean Air

Klient může bez starostí cestovat do vysněné destinace nalehko a při návratu si kabát opět v Soulu vyzvednout. Kabát je po celou dobu pečlivě uložen v plastovém vaku tak, aby nedošlo k jeho poškození. Jak službu zařídit? Jednoduše, stačí ukázat palubní vstupenku u kiosku HANJIN EXPRESS, který je umístěn ve třetím patře sekce A na letišti Incheon. Kabát si vyzvednete opět na stejném místě, a to po předložení lístku od uložení.

Služba je k dispozici od 04:30 do 21:00 každý den a po dobu pěti dnů je zdarma. Za každý další den uložení je účtován poplatek 2500 KRW (cca 50 Kč). Tato služba je poskytována až do 28. února 2014 a je platná pro všechny, kteří využívají služeb letecké společnosti Korean Air.

Markéta Žáčková, Korean Air

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.