Kongresové centrum Praha drží krok s novými trendy

Partnerský článek

Zajistit zázemí pro velké kongresy, konference nebo festivaly a obstát v obrovské konkurenci znamená být stále in. Kongresové centrum Praha náročným požadavkům klientů stačí a kromě variabilních prostor nabízí poslední novinky ze světa špičkové audiovizuální techniky, komplexní softwarové a hardwarové řešení pro správu elektronického obsahu akcí a sofistikované registrační systémy pro zajištění profesionálních akcí.

Foto: KCP

Mezi novinky roku 2017 patří sofistikovaný registrační systém, který s pomocí samoobslužných kiosků usnadní přípravu akce, zefektivní proces registrací a zajistí plynulost a rychlost u vstupu. Zároveň se ti, kteří nestihli on-line registraci, mohou zaregistrovat na místě v den zahájení akce. Promyšlená aplikace pomůže s vytvořením pozvánky a jejím odesláním. Potenciální účastníci se pak mohou jediným kliknutím zaregistrovat na webové stránce určené k registraci. V další e-mailové zprávě najdou zaregistrovaní účastníci unikátní registrační QR kód, který jim umožní vstup na akci. Systém dále umožňuje monitorovat pohyb hostů v místě konání a zajišťuje aktualizovaná data o počtu registrovaných návštěvníků on-line.

Dalším nástrojem, který usnadní organizátorům práci je komplexní softwarové a hardwarové řešení pro správu elektronického obsahu akcí, které je koncipováno jako modulární systém umožňující centralizovaný sběr prezentací a jejich distribuci do konferenčních sálů. Pomocí systému lze také připravit a podle potřeby upravit program, zobrazovat nejrůznější informace na obrazovkách před jednotlivými sály a také je zasílat účastníkům pomocí SMS.

Kongresové centrum Praha je i místem konání řady kulturních akcí a festivalů. Na některé z nich zajišťuje kompletní dodávku audiovizuální techniky, která dokáže splnit i přání nejnáročnějšího klienta. Náročný z hlediska organizace byl například mladý festival 4FANS, jehož hvězdou byla hudební skupina Slza. Technickému oddělení se podařilo splnit díky špičkové profesionální technice i požadavky muzikantů na vysoce profesionální techniku. Nově nabízíme i speciální holografickou projekci, díky které je možno na pozadí promítat různé scény a obrazy, nebo naklonovat řečníka, aby mohl sám se sebou vést sofistikovaný rozhovor. Při organizaci interní marketingové konference bylo například použito cca 150 m2 LED obrazovek, které změnili místo konání, Společenský sál, v cirkusové šapito nebo hokejový stadion. K dokreslení atmosféry byla pak scéna osvětlena 40 inteligentními světly ROBE.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..