KLM rozšiřuje síť destinací o kostarickou Guanacaste Liberia

KLM rozšiřuje svou síť cílových destinací o Guanacaste Liberia v Kostarice. Se začátkem zimního letového řádu 2019 zařadí společnost KLM přímé lety z Amsterdamu do oblasti na pacifickém pobřeží Kostariky.

Foto: KLM

Létat se do této destinace bude hned čtyřikrát týdně. Díky mezipřistání v San José je cestujícím umožněno v této destinaci vystoupit, cestovat po Kostarice a odletět na stejnou zpáteční letenku z Guanacaste Liberia zpět do Amsterdamu přímým letem. KLM plánuje zahájit lety do této nové destinace již 29. října 2019, a to vždy v úterý, pátek, sobotu a neděli. Všechny lety budou fungovat mezi Amsterdam-Schiphol, San José a Guanacaste Liberia. Cestující budou přepraveni letadlem Boeing 787-9 Dreamliner, který nabízí celkem 30 míst ve World Business Class, 45 míst v Economy Comfort a 219 míst v Economy Class.

Let s číslem KL0717 / KL0719 odlétá z Amsterdamu-Schiphol v 11:35 a přilétá do San José (Kostarika) v 17:15 místního času. Odtud odlétá v 19:15 do Guanacaste Liberia, aby dorazil zpět do Amsterdamu v 20:10.

Po krátkém 65minutovém mezipřistání v San José let pokračuje pod stejným číslem přímo do Amsterdamu-Schiphol s odletem z Guanacaste Liberia v 21:15 místního času. Dorazit na Amsterdam-Schiphol by mělo letadlo v 13:20 místního času následujícího dne.

Cestující mohou vystoupit při mezipřistání v San José a odlétat z Guanacaste Liberia na stejnou letenku. Tato možnost vytváří ideální kombinaci pro všechny cestovatele, kteří chtějí objevovat krásnou přírodu Kostariky. Stejně tak cestující odlétající z Kostariky mohou zahájit či ukončit svou cestu v San José nebo Guanacaste Liberia v obou směrech na stejné letence.

Guanacaste je druhým největším regionem Kostariky. Tato oblast je známá svou krásnou přírodou a v kombinaci se San José se stává jedinečnou destinací pro dovolenou.

O Guanacaste

Guanacaste je region rozprostírající se na severozápadě Kostariky, na břehu Tichého oceánu. Leží přibližně 150 kilometrů od hlavního města San José. Region je známý pro své krásné pobřeží, s klidnými vodami, nedotčenými plážemi a malými ostrovy, které lemují celé pobřeží. Klima v Guanacaste je jedinečné. V regionu se v období od listopadu do dubna nevyskytují téměř žádné srážky, což z této oblasti činí oblíbenou prázdninovou destinaci. Také z hlediska přírody má region co nabídnout. Džungle kolem sopek tvoří nádhernou zelenou kulisu pro turisty a milovníky flóry i fauny. Hlavní město Guanacaste je Liberia s celkovým počtem 60 000 obyvatel. Moderní mezinárodní letiště Guanacaste Liberia se nachází necelých 15 km od nejbližší pláže.

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.