Interhome: Dodavatel švýcarské kvality již 50 let

Přední evropský poskytovatel rekreačních domů a apartmánů slaví letos 50. narozeniny. Společnost byla založena v roce 1965 dvěma švýcarskými průkopníky v oblasti turismu – Bruno Franzenem a Wernerem Freyem a Interhome je již po mnoho let synonymem pro osobní servis a prověřenou kvalitu.

Foto: Archiv Interhome

Foto: Archiv Interhome

Strávit dovolenou v rekreačním domě či apartmánu vždy znamenalo užít si neformální atmosféru, dostatek prostoru a naprosté soukromí. Dnes můžete na internetu nalézt během několika kliknutí téměř nekonečnou řadu rekreačních objektů. Nicméně – jen hrstka poskytovatelů má za sebou desetiletí odborných znalostí. S padesátiletou zkušeností je Interhome v oboru dostatečně dlouho, aby věděl, co to obnáší být profesionálem na trhu rekreačního ubytování.

Osobní servis

Již od prvopočátku své činnosti není Interhome jen pouhým prostředníkem mezi hostem a majitelem objektu, funguje též jako cestovní agentura. Za obě strany – majitele i hosty – převezme celou organizaci a nabízí tak klientům záruku komplexní dovolené. Interhome provozuje místní servisní kanceláře v mnoha rekreačních oblastech, spolupracuje s partnerskými agenturami i soukromými držiteli klíčů. To zaručuje zákazníkům kontakt v místě a zároveň osobní přístup. Hosté mají též nonstop k dispozici zákaznickou linku.

Foto: Archiv Interhome

Foto: Archiv Interhome

Široká nabídka objektů ve Švýcarsku

Interhome vybudoval během uplynulých let portfolio vice než 33.000 rekreačních nemovitostí v 31 zemích. S cca 20% rezervací směřujícími do Švýcarska, kde tento příběh před 50 lety začal, zůstává Švýcarsko stále jedním z nejdůležitějších trhů Interhome. Od jednoduché alpské chalupy po luxusní chatu s vířivkou – s téměř 4200 rekreačními objekty, které Interhome ve Švýcarsku má, si najde ten “svůj” každý. V posledních letech společnost posílila svoji pozici v hlavních švýcarských turistických regionech jako je Lenk, Adelboden, Interlaken, Wengen, Andermatt, Surselva a dalších.

Švýcarská kvalita již 50 let

Odvětví rekreačního pronájmu se za poslední půlstoletí dramaticky změnilo. V 70. letech byla společnost vybavena děrnými štítky a faxy; v roce 1980 byl Interhome prvním, kdo v oblasti cestovního ruchu zavedl počítačový systém; v roce 1998 byl prvním, kdo nabídl pronájem rekreačních objektů online. Do internetového věku vstoupil Interhome díky inovativnímu e-shopu vice než úspěšně a rád by oslavil 50. narozeniny poděkováním svým zákazníkům. Kromě různých soutěží mohou klienti očekávat atraktivní promo akce a slevy během celého roku.

Pro více informací navštivte www.interhome.com nebo www.interhome.cz.

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..