Indie: Neuvěřitelná země

V rámci nové rubriky jsme si pro vás připravili představení Indie. Zuzana Zwiebel, autorka textů, od roku 2007 s krátkými přestávkami žije a pracuje v jižní Asii. Po studiích cestovního ruchu a ekonomie vystudovala Asijská studia a mezinárodní vztahy, které z části absolvovala na universitě v Indii. V současné době žije v Indii, zastupuje Indicko-českou smíšenou obchodní komoru a pracuje v oblasti cestovního ruchu. Máme tak možnost poznávat současnou podobu pestré Indie bezprostředně zblízka.

© Zuzana Zwiebel

© Zuzana Zwiebel

Podíváme do větší hloubky na to, jaký panuje přístup k ženám v Indii. Poslední dobou se v médiích toto téma často přetřásá, ale často chybí hlubší pohled. Poodhalíme vám, že ženy v Indii doma rozhodně nesedí se založenými rukama v klíně, ale aktivně podnikají. Koukneme pod pokličku na vymezení postavení mužů a žen, které není tak černobílé.

Indie je v České republice zvláště populární mezi baťůžkáři, kteří vyhledávají osobní zkušenost s pestrou kulturou, ale má také své nezaměnitelné místo mezi prázdninovými destinacemi i luxusními dovolenými. Pojďme se podívat na tuto destinaci z trochu jiného perspektivy –  z pohledu insidera!

Poslední články k tématu:

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..