IMEX Frankfurt bude opět rekordní

Partnerský článek

Veletrh IMEX ve Frankfurtu, který se bude konat od 16. do 18. května v Messe Frankfurt, zaznamenává již teď rekordy nejen v počtu zaregistrovaných vystavovatelů, ale i v nárůstu výstavní plochy. Plocha pronajatá vystavovateli z Afriky a Asie bude letos o deset procent větší, plocha vystavovatelů z USA a z Kanady o 9,5 procenta.

Zdroj: www.imex-frankfurt.com

Mezi novými vystavovateli bude např. Moldova Tourism, Meet Puerto Rico, Bahrain, Saúdská Arábie, Kyoto Convention Bureau, Jeju Province a Choose Chicago. Větší výstavní plochu než loni bude mít např. Nový Zéland, Šanghaj, Korea, London & Partners, Španělsko, Rocco Forte Hotels, Guatemala, Panama, Uruguay a NYC.

Veletrh bude jako vždy doplněn vzdělávacím programem, naplánováno je více než 200 seminářů, workshopů a přednášek, a den před zahájením show se uskuteční, stejně jako loni, den věnovaný výhradně vzdělávacímu programu – EduMonday. Uskuteční se i mnoho společenských akcí, např. Site Nite Europe, CIM-Clubbing nebo IMEX Gala Dinner.

„Letos je možná více než kdykoliv před tím vhodná doba k návštěvě veletrhu, k tomu, abyste viděli vše na vlastní oči,“ říká Carina Bauer, CEO IMEX Group.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..