Hoteliéři evropských Best Western hotelů zavítali do Hannoveru

Partnerský článek

U příležitosti výročního zasedání, které organizovala společnost Best Western Hotels Central Europe začátkem června, se sešlo v německém Hannoveru kolem 300 hoteliérů ze zemí Česká republika, Chorvatsko, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Rakousko, Slovensko, Slovinsko a Švýcarsko. Během třídenní konference se diskutovalo o současných a budoucích plánech a strategiích této hotelové značky. Hlavní událostí zasedání bylo vystoupení Davida Konga, CEO a prezidenta Best Western Hotels & Resorts, který přicestoval z amerického Phoenixu.

Foto: Best Western

300 Best Western hoteliérů z devíti zemí a host ze zámoří: Společnost Best Western Hotels Central Europe GmbH pozvala do německého Hannoveru na výroční zasedání hoteliéry členských hotelů ze zemí Česká republika, Chorvatsko, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Rakousko, Slovensko, Slovinsko a Švýcarsko. Začátkem června se tak sešlo kolem 300 hoteliérů ze všech zemí, které zastřešuje centrála společnosti Best Western Hotels Central Europe GmbH se sídlem v německém Eschbornu blízko Frankfurtu nad Mohanem. Mimořádní událostí konference bylo vystoupení Davida Konga, CEO a prezidenta hotelové skupiny Best Western Hotels & Resorts. Letošní shromáždění se konalo v Best Western Premier hotelu Kronsberg a v prostorech ExpoWal na hannoverském výstavišti.

„Již téměř půl druha roku jsme v rámci Evropy v deseti zemích organizování nadregionálně. V posledních měsících jsme se ještě více semkli, a výměna, jakož i spolupráce, nesmírně posílily naše hotely a vývoj naší značky v Evropě“, říká Marcus Smola, jednatel společnosti Best Western Hotels Central Europe GmbH. „Těší nás, že právě zde v Hannoveru můžeme na toto navázat a společně prodiskutovat a rozvíjet strategie, které budou naši značku i nadále smysluplně posouvat vpřed.“

Během třídenní konference v Hannoveru si účastníci vyměnili zkušenosti a názory k plánům a strategiím značky a diskutovali o aktuálních tématech z jejich branže. Vedle přednášek k hlavním strategiím skupiny v Evropě referoval David Kong, CEO a prezident Best Western Hotels & Resorts, o globálních trendech v hotelnictví a představil celosvětové iniciativy skupiny Best Western. Bodo Janssen, jednatel skupiny hotelů Upstalsboom a hostující přednášející na konferenci, mluvil o tom, jak motivací a ctí vést své zaměstnance.

Heslo „Zaměstnanci představují výzvu“ se stalo v návaznosti hlavním tématem konference. V přednáškách a při hledání optimálních  řešení se ke slovu dostali hoteliéři a zkušení přednášející. Mezi nimi také Klaus Michael Schindlmeier, jednatel hotelu Best Western Plus Palatin Kongresshotel v německém Wieslochu, který je vícenásobným držitelem ocenění „Nejlepší zaměstnavatel“. K tématu zaměstnanci přistupuje kreativně a osobitě. Michael Stuhldreher, personální poradce pro hotelnictví a gastronomii a jednatel poradenské agentury Lost & Found, Mainz, prezentoval rady v oblasti vedení zaměstnanců speciálně pro středně velké hotely.

Na workshopech se diskutovalo o F&B konceptech, věrnosti zákazníků, marketingu a distribuci. Vyvrcholením večerního programu letošní konference byla poprvé kuchařská soutěž Best Western. V plném nasazení a kreativně podle různých témat a úkolů bojovali o vítězství čtyři hotelové týmy.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..