Hotel Horal získal certifikát Family Friendly – Společnost přátelská rodině

Wellnes hotel Horal Velké Karlovice byl oceněn za přístup k rodinám s dětmi. Síť mateřských center České republiky mu udělila certifikát Family Friendly Society–Společnost přátelská rodině.

Wellness Horal - bazény

Foto: Wellness hotel Horal

U nás má udílení certifikátu několikaletou tradici, zároveň poslední dobou zpřísňují metodiku posuzování. Mezi hodnocená kritéria patří zaměstnanecké podmínky pro slaďování rodinného a pracovního života, obecně firemní kultura, ale také společenská odpovědnost a prorodinné aktivity.

Koordinátorka Sítě mateřských center pro Olomoucký a Zlínský kraj Bohdana Sonet řekla, že porota v případě Horalu ocenila nejen služby hotelu, mj. i jeho nekuřácké prostředí, informovaný personál či podporu handicapovaných osob neobvyklou nabídkou turistických tras pro vozíčkáře. „Porota ocenila také rodinné pobytové balíčky nabízející hodnotné a kvalitní služby za odpovídající cenu, vztah k životnímu prostředí nebo přístup firmy k pracovníkům na rodičovské a mateřské dovolené. Zaujal i firemní manuál mateřské a rodičovské dovolené,“ uvedla Bohdana Sonet.

Wellness Horal

Foto: Wellness hotel Horal

„Certifikát je pro nás velmi cennou a příjemnou zpětnou vazbou, že snahy o budování služeb pro rodiny s dětmi, které jsou navíc v souladu s naší zaměstnaneckou filozofií, jsou pozitivně vnímány veřejností. Je to cesta, kterou se chceme ubírat i nadále. Certifikát je pro nás motivací a závazkem do budoucna,“ dodal Tomáš Blabla, ředitel hotelů Resortu Valachy, jehož je Horal součástí.

red

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.