Hilton Prague má nového hotelového ředitele

Hilton Prague oznámil jmenování pana Ryana Gauciho na pozici hotelového ředitele. Gauci je původem z Malty a do Prahy přichází z hotelu Hilton Warsaw Hotel & Conference Centre, kde od roku 2015 působil jako provozní ředitel.

Foto: Hilton Prague

Gauci vystudoval Institut turismu na Maltě se zaměřením na hotelový provoz a v tomto oboru pracuje již více než 16 let. Do společnosti Hilton Worldwide nastoupil před 11 lety a působil celkem v devíti hotelích značky Hilton Hotels & Resorts v šesti zemích. Během své kariéry u společnosti Hilton zastával nejrůznější pozice, jako jsou groups, conventions a event sales executive, vedoucí recepce, vedoucí oddělení food & beverage nebo zástupce ředitele hotelu. Do Prahy přišel z funkce provozního ředitele hotelu.

Ve své nové roli se Gauci zaměří mimo jiné na dohled nad několika renovačními projekty, které zahrnují také pokoje pro hosty a zasedací prostory. Je nadšen, že se mohl stát součástí tak různorodého týmu. Bude ho nadále motivovat k poskytování služeb, které přispívají k výjimečných zážitkům hotelových hostů.

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.