GuestJoy přichází do České republiky

GuestJoy, oficiální partner společnosti TripAdvisor, přichází do Prahy s nabídkou řešení v oblasti zvyšování tržeb a sběru recenzí hotelů v České republice.

GuestJoy, poskytovatel řešení v oblasti tržeb a recenzí v hotelovém průmyslu, plánuje během roku 2017 naplno vstoupit do České republiky. Společnost založená v roce 2014 a sídlící v estonském Tallinnu poskytuje vlastní online nástroj pro zvyšování tržeb a sběr recenzí, který je již využíván ve více než 80 hotelech ve 12 zemích po celém světě.

GuestJoy poskytuje řešení hotelům, které chtějí zůstat v kontaktu se svými zákazníky předem i po pobytu, a umožňuje hostům rychle a snadno zveřejnit recenzi na Trip Advisoru, což je na dnešním trhu pro hotely klíčem k udržení konkurenční výhody.

V současné době využívá v České republice GuestJoy již pět hotelů, což je také důvod, proč se majitelé firmy GuestJoy rozhodli zaměřit v nadcházejících měsících na český trh.

Annika Ylem, spoluzakladatelka GuestJoy, o expanzi společnosti řekla: „Česká republika, a zejména Praha, pro nás vždy představovala potenciální nový trh, a jelikož jsme od hotelů ve městě již zaznamenali zájem, rozhodli jsme se v letošním roce dát prioritu tomuto trhu před německým. Jako jedna z deseti nejoblíbenějších turistických destinací na světě má Praha řadu skvělých hotelů, které hledají způsoby, jak vylepšit své služby pro zákazníky, aby se stávaly stále konkurenceschopnějšími.“

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..