FlixBus nabídne trasu z Prahy do Polska přes nové zastávky v Krkonoších

Nové zastávky v Krkonoších nabídne od 23. listopadu autobusový dopravce FlixBus. Na trase mezi Prahou a polskou Vratislaví přidává na základě vysoké poptávky další čtyři víkendové spoje týdně. Krkonoše tak získají další přímé spojení s Prahou a nově i nízkonákladovým letištěm ve Vratislavi.

Foto: FlixBus

„O autobusové jízdenky mezi Prahou a polskými městy jako Vratislav nebo Varšava je velký zájem. Jsme rádi, že můžeme zákazníkům vyjít vstříc a rozšířit nabídku dostupných spojů tak, abychom poptávku uspokojili a pomohli lidem cestovat cenově dostupně a pohodlně. Novinkou jsou i zastávky v Krkonoších, odkud se lidé dostanou do Prahy přímým spojením vhodným na víkendový výlet. Na jaře máme v plánu frekvenci tohoto spojení dále navyšovat,“ uvádí mluvčí společnosti FlixBus Martina Čmielová.

V rámci nového spojení mezi Prahou a Vratislaví přibudou na konci listopadu zastávky zelených autobusů ve Smržovce, Tanvaldu, Kořenově a Harrachově. V případě, že budou zákazníci tímto spojem chtít vyrazit na lyže, je cena za přepravu nadrozměrného zavazadla při platbě u řidiče FlixBusu 19 Kč.

FlixBus zavedl věrnostní bonus na vnitrostátních trasách

Od začátku listopadu mohou pravidelní zákazníci FlixBusu ušetřit na jízdném v průměru čtvrtinu ceny. Když se věrnostní bonus přičte k nové výši 75 % státních slev v dopravě, která je platná od 1. září, mohou studenti, děti, ZTP i senioři cestovat u tohoto autobusového dopravce zdarma. Jako jediný FlixBus nabízí slevu i na obyčejné jízdné pro dospělou osobu.

„Naše stálé zákazníky tímto bonusem odměňujeme za věrnost a loajalitu, že si pro své cesty vybírají právě zelené autobusy. Čím více s námi zákazník cestuje, tím více může ušetřit. Slevu zároveň nelze získat hned při prvním nákupu, dá se uplatnit až na další cestu,“ vysvětluje mluvčí FlixBusu Martina Čmielová.

Věrnostní bonus získá každý zákazník, který si zakoupí jízdenku na cestu v rámci České republiky. Po absolvování cesty e-mailem obdrží poukaz na částku odpovídající v průměru 25 % ceny jízdného a tento poukaz může uplatnit při zakoupení další jízdenky. Platnost poukazu je časově omezená a lze jej uplatnit pouze na nákup přes mobilní aplikaci. Věrnostní bonus získají zákazníci i na nové trase mezi Prahou a Harrachovem a dalšími českými městy.

Síť autobusů FlixBus a vlaků FlixTrain nabízí v Evropě přes 300 000 denních spojení do 2000 destinací, a to jak do významných velkoměst, tak periferií a regionů. Zhruba 40 % zastávek zelených autobusů se nachází ve městech s méně než 20 tisíci obyvateli. Společnost od svého vzniku v roce 2013 přepravila již více než 100 milionů cestujících.

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.