FCR: Nenechte si ujít jedinečnou příležitost školicích akcí!

V říjnu Fórum cestovního ruchu (FCR) přivítalo nejen dva nové členy, ale také připravilo hned několik odborných seminářů pro členskou základnu svých členů.

Největší nezávislé sdružení cestovního ruchu v České republice dlouhodobě podporuje v cestovním ruchu vzdělávání, zejména v oblasti nových možností mediální propagace na internetu skrze sociální sítě a na legislativu. Ve své historii připravilo několik odborných seminářů, které se setkaly vždy s kladným ohlasem návštěvníků.

Celodenní konference se zaměřením na problematiku sociálních sítí byly v minulosti vždy obsazeny obratem, protože potřeba zvládat a ovládat sociální sítě jako další komunikační marketingový nástroj je nezpochybnitelná. Zaujměte i vy svého zákazníka! Nově nabízená školení ukážou, jak využívat sociální sítě v rámci komunikace se zákazníkem, ale i jak vhodně nastavit váš jazyk komunikace na nich. Každá síť má svá specifika. Zaujměte nejen svého zákazníka, ale třeba i nového pracovníka! Bez nich to také nejde! Proto si nenechte ujít nejen návod, jak zvládat LinkedIn, ale také rady zaměřené na pracovněprávní vztahy v cestovním ruchu s výhledem na novelu v roce 2019.

V listopadu a v prosinci lze využít hned pět takových seminářů:

  • Tři se věnují sociálním sítím s největšími odbornicemi v České republice, a to s Eliškou Vyhnánkovou a Michelle Losekoot na téma: Facebookové reklamy – jejich tvorba a obsah, Využíváme naplno LinkedIn a Twitter a Jak na obsah a reklamy na Instagramu.
  • Dva odborné semináře na pracovněprávní vztahy z pohledu cestovního ruchu s výhledem na novelu zákoníku v roce 2019.

Byla by škoda na semináři nebýt spolu s námi!

Přihlašujte se na e-mail: martina.koslikova@forumcr.cz, jedna osoba za subjekt na školení, rozhoduje pořadí přihlášek.

Projekt je realizován za přispění prostředků z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..