EVA Air mění název třídy Elite Class na Premium Economy Class

Partnerský článek

V roce 1992 letecká společnost EVA Air zahajuje provoz nové třídy, která je od roku 2005 známá pod názvem Elite Class. Tato nová třída nabízí cestujícím vyšší komfort a lepší vybavení kabiny. Mezi cestujícími se stává velice populární pro služební i soukromé cesty. Tato třída je k disposici na všech EVA Air letech po Asii a všech dálkových letech operovaných letadly typu Boeing 777-300 ER do Severní Ameriky a Evropy.

Foto: Eva Air

Premium Economy Class tvoří 56 nebo 64 pohodlně rozmístěných sedaček ve vlastní oddělené kabině mezi kabinami Royal Laurel (Business class) a Economy class a stává se cenově dostupnou volbou většího pohodlí na dálkových letech EVA Air.

Prostorná ergonomická sedadla, s nastavitelnými hlavovými opěrkami, extra širokými opěrkami rukou a úchytem pro kabát, jsou v kabině rozmístěna v konfiguraci 2/4/2. Každému cestujícímu je k disposici zábavní systém obsahující vlastní dotykovou obrazovku integrovanou do zadní části předcházejícího sedadla. Tento zábavní systém umožňuje sledovat filmy, poslouchat muziku, hrát video hry či nakupovat. V Premium Economy Class je všem cestujícím také umožněno využít pro své vlastní elektronické přístroje (mobil, notebook, atd.) připojení k internetu a EVA Air inflight Wi-Fi a použít globální roaming pro odesílání a přijímání zpráv. Dále mají možnost nabíjet či připojovat svá vlastní elektronická zařízení k 110V zásuvkám a USB portům.

Důraz na detaily
Cestující v Premium Economy Class obdrží na dálkových letech z Taoyuan mezinárodního letiště v Taipei luxusní černobílou cestovní soupravu ERNO LASZLO. Na zpátečních dálkových letech směřujících do Taipei zase populární zelenošedou cestovní soupravu THANN. Obě soupravy obsahují zubní kartáček a zubní pastu, hydratační krém, balzám na rty, hřeben, oční stíny, ponožky a sluchátka.

Na dálkových letech EVA Air jsou cestujícím ve tříde Premium Economy Class poskytovány pro pohodu a odpočinek příjemné lůžkoviny a pohodlné přezůvky uložené v sedadlové kapse.

Jídlo a občerstvení
Cestující v Premium Economy Class mají možnost vybírat z východního či západního jídelníčku připraveného ze sezonních potravin, které odrážejí především chutě cílové destinace EVA Air. K hlavnímu chodu je servírováno čerstvé ovoce a saláty s balzamikovým octem. Ke snídani si lze vybrat typickou rýžovou kaši se saturejkou zvanou congee nebo vaječné jídlo. K svačině lze zvolit congee nebo těstoviny. Na vybraných letech s obědem či večeří je servírována zmrzlina Haagen Dazs. V Premium Economy Class je kromě jiného nabízeno také šumivé víno, švestkový likér či Byileys Irish Cream.

Extra
Mezi další benefity pro cestující v Premium Economy Class patří oddělená odbavující přepážka na letišti, přednostní vstup na palubu letadla, přednostní odbavení a vydání odbavených zavazadel a vyšší povolený váhový limit pro odbavená zavazadla oproti Economy Class. Držitelé karty pro časté cestující Infinity MileageLands získají za cestu v Premium Economy Class  více bodů a možnost výběru a rezervaci sedadla s předstihem. Dalším benefitem je důraz na čistotu a pořádek. Palubní personál EVA Air udržuje po celou dobu letu celou kabinu včetně toalety čistou a uklizenou.

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.