Emirates zavede spoj do Santiaga de Chile s mezipřistáním v Sao Paulu

Partnerský článek

Letecká společnost Emirates oznámila zavedení nového spoje z Dubaje na chilské Mezinárodní letiště Santiago s mezipřistáním v brazilském Sao Paulu. Linka na trase Dubaj – Santiago de Chile bude spuštěna 5. července 2018 a bude létat pětkrát týdně.

Foto: Emirates

Nový spoj, který přidá dalších 5 letů týdně na lince do Sao Paula, doplní již stávající každodenní linku na trase Dubaj – Sao Paulo. Celkově se tak počet letů na této lince zvýší na 12 týdně. Letecké spojení Emirates do Santiaga bude propojeno se spojem do Sao Paula tak, aby cestující mezi těmito městy mohli cestovat v bezkonkurenčním stylu a pohodlí. Občané jak z Brazílie, tak z Chile potřebují pouze platné občanské průkazy pro cesty mezi těmito zeměmi.

Nově přidaná trasa bude operována letounem Boeing 777-200LR v konfiguraci dvou tříd, jež nabízí 38 míst v Business Class v sedadlovém rozložení 2-2-2 a dalších 264 míst v Economy Class. Nová linka nabídne i 14tunovou nákladní kapacitu, díky níž se otevírají brány chilskému exportu ryb, mořských plodů, třešní a květin na světové trhy.

Detaily linky a spojení s globální sítí destinací společnosti Emirates

Let EK263 bude odlétat z Dubaje v úterý, čtvrtek, pátek, sobotu a neděli v 9.05 hodin místního času. Přilétat bude do Sao Paula v 17.00 hodin, z něhož v 18.30 hodin vzlétne směrem do hlavního města Chile. Do Santiaga de Chile posléze tento spoj přiletí v 21.40 hodin stejného dne.

Zpáteční let EK264 bude odlétat ze Santiaga de Chile v pondělí, středu, pátek, sobotu a neděli v 1.10 hodin místního času. V Sao Paulu přistane v 5.55 hodin. Let EK264 odletí ze Sao Paula v 7.45 hodin místního času a v Dubaji přistane v 5.15 hodin následujícího dne.

Odletové a příletové časy nové linky jsou naplánovány tak, aby zajistily bezproblémové přestupy v Dubaji na další spoje mířící do mnoha destinací v Asii či na Blízkém východě. Cestující z brazilského Sao Paula si budou moci díky rannímu odletu ze Sao Paula a rannímu příletu do Dubaje najít další vhodné navazující spojení do dalších destinací jihovýchodní Asie, Číny a Blízkého východu.

Chile je jednou z nejstabilnějších zemí v Jižní Americe. Může se pochlubit nádhernými přírodními scenériemi, historickými památkami a výbornou kuchyní. V posledních letech se Chile těší velkému nárůstu turistů, z roku 2015 na rok 2016 počet turistů zvýšil o 1,16 milionu na celkových 5,6 milionu. Chile nabízí svým návštěvníkům mnoho dobrodružných aktivit, jako jsou sledování hvězd z nejsušší pouště na světě, ledovce na nejjižnějším cípu světa či návštěva okouzlujících lesů a jezer na úpatí mohutných sopek.

Návštěva Dubaje

Pasažéři cestující s leteckou společností Emirates si mohou zarezervovat balíček Dubai Stopover, díky němuž budete moci strávit několik nocí v Dubaji ještě před tím, než se vydají na svoji cestu do jedné ze 155 destinací sítě Emirates.

Město nabízí vše, co si návštěvník jen může přát, od nakupování v největších obchodních centrech regionu, až po stravovací možnosti, které každého rozmazlí. V loňském roce se také objevilo několik nových atrakcí, jako jsou Dubai Parks and Resorts, jehož součástí je i LEGOLAND®, největší vnitřní zábavní park zvaný IMG World of Adventures, Dubai Safari Park a dubajský vodní kanál dosahující délky až 3,2 kilometru.

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.