Emirates hledá nové piloty. Nábor proběhne i v Praze

Partnerský článek

Společnost Emirates zahajuje v březnu svoji roadshow po Evropě, jejím cílem je nábor zkušených a technicky zdatných pilotů pro komerční lety v rámci stále rostoucí sítě mezinárodních linek. Mezi vybranými městy je i Praha, kde se nábor odehraje v termínu 19. března (v 10:00 a 14:00) a 20. března (v 10:00) v hotelu Don Giovanni ve Vinohradské ulici.

Zdroj: Archiv firmy

Nábor je otevřený všem zájemcům z České republiky a nabízí skvělou příležitost získat více informací o společnosti Emirates. Na místě bude přítomen náborový tým Emirates, který se zaměří nejen na podrobnosti z náborového procesu pro piloty, ale také na atraktivní odměny a balíčky, jež Emirates svým zaměstnancům poskytuje. Pro účast na akci není třeba předchozí registrace, stačí si vybrat jeden ze tří termínů výše. Piloti, kteří se nemohou akce zúčastnit, ale i přesto mají zájem u Emirates pracovat, mohou vyplnit online aplikaci.

Piloti, kteří postoupí do užšího výběru, budou požádáni, aby dokončili úvodní kolo pohovorů kdykoliv v klidu svého domova, a to při selekčnímu procesu online.

Emirates nabízí pilotům možnost létat do více než 150 destinací v 83 zemích na Blízkém východě, v Indickém oceánu, Asii, Africe, na Novém Zélandu a Jižní Americe. Širokotrupá flotila je mladá a přátelská k životnímu prostředí, hlavně populární Boeing 777 a vlajková loď společnosti Airbus A380. Díky dalším objednávkám od Airbusu a Boeingu v počtu více než 200 technologicky vyspělých letadel pokračuje Emirates v závazku rozšířit velikost své flotily a rozšířit síť destinací a služeb.

Všichni piloti společnosti Emirates mají konkurenční plat bez daňových odvodů, zajištěné ubytování, zdravotní a zubařské pojištění a velkorysý počet dnů dovolené. Navíc si mohou užívat života v Dubaji se vším, co město nabízí, včetně vzdělávání, volnočasových aktivit a sportu na té nejvyšší úrovni.

Více informací k pražským náborovým dnům, včetně kritérií pro výběr, naleznete ZDE.

 

Jeden komentář

  1. Juraj Berila says:

    …Mohli sa na túto akciu prihlásiť aj piloti zo Slovenska?

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.