Emirates budou létat z Milána do New Yorku

Od 1. října bude společnost Emirates spojovat přímými lety Miláno a New York. Jedná se o jedinou transatlantickou linku společnosti.

New York Zdroj: Emirates

New York Zdroj: Emirates

Letové řády tohoto spojení jsou nastaveny tak, aby co nejlépe navazovaly na lety z dalších zemí. Cestující z celé Evropy, kteří by chtěli letět s Emirates, mohou využít partnerství jejich věrnostního programu s leteckou společností easyJet, která je do Milána dopraví. Po příletu do Spojených států mohou cestující využít partnerství Emirates s JetBlue pro dopravu po celých Státech včetně západního pobřeží.

Na lince bude nasazen Boeing 777-300ER, tento let bude rozšířením jednoho ze tří nyní nabízených letů denně mezi Dubají a Milánem. Let začne v Dubaji a cestující si budou moci udělat zastávku v Miláně, odkud budou pokračovat do New Yorku. Na zpáteční cestě pak budou mít opět možnost zastavit se v Miláně před pokračováním cesty do Dubaje. Podobné spojení s jednou zastávkou se osvědčilo i na dalších linkách společnosti Emirates, kde dává cestujícím příležitost prozkoumat novou destinaci, případně rozdělit delší let na kratší úseky.

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.