Seminář Prague Convention Bureau „Czechoslovak Inspiration in MICE“

Partnerský článek

Pojďte si spolu s námi připomenout nejen 100. výročí vzniku samostatného Československa, ale především zhodnotit ne tak dávnou česko-slovenskou minulost z pohledu kongresového průmyslu. Edukační seminář Prague Convention Burea „Czechoslovak Inspiration in MICE“ proběhne 5. dubna od 8:30 v prostorách Lobkowiczského paláce na Pražském hradě. Načerpejte inspiraci od českých a slovenských projektů, které oslovily svět a oslavte s námi 10 let fungování Prague Convention Bureau. 

V letošním roce uplyne sto let od doby, kdy vznikl samostatný československý stát, a skončila tak dlouhá a významná éra panovnické koruny. Jak veškeré osudové zvraty posledního století vnímal rod Lobkowiczů, vám představí hostitel edukačního semináře princ William Lobkowicz.

V prvním bloku nazvaném „10 Years Without the Crown: Impact of the Adoption of Euro on the MICE Industry“ vám Zdeněk Tůma (KPMG), Ján Svoboda (Heritage Hotels of Europe) a Petr Břinčil (GUARANT International) představí, jak přechod na euro ovlivnil vývoj slovenské ekonomiky z pohledu cestovního ruchu a co by případné zavedení euro znamenalo pro český kongresový průmysl. Slovensko přijalo euro oficiálně v roce 2008 a vzdalo se tak své dosavadní měny – slovenské koruny.

Klára Honzíková (Socialbakers), Martina Mlynská (sli.do) a Daniel Musil (AITOM) budou ve druhém bloku s názvem „Present and Future: How do the Czech Republic and Slovakia Inspire the World?“ reprezentovat úspěšné české a slovenské firmy, které oslovily svět. Blok doplní Petr Klymec (360° Travel Trends), moderátor semináře, který se bude zabývat tím, jak budou vypadat eventy v oboru cestovního ruchu v budoucnosti.

Edukační seminář bude probíhat v anglickém jazyce. Více informací najdete zde. Registrovat se můžete prostřednictvím e-mailu info@pragueconvention.cz. #CZSKinspiration

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.