Dvě nové turistické rezidence MGM Hotels and Résidences v Alpách

Skupina MGM Hotels a Résidences, která vznikla v roce 1963, je zaměřena na vysoce kvalitní nabídky turistických rezidencí. Již tuto zimu chystá otevření dvou nových rezidencí v Alpách.

Návrh: archiv MGM

Návrh: archiv MGM

Generální ředitel skupiny David Giraud k tomu na stránkách portálu TourMag.com dodává: „Jako lídr realitní a turistické nabídky vysoké hodnoty se snažíme vybrat krásná místa, kvalitní vybavení, ušlechtilé přírodní materiály, jako jsou dřevo, kámen, sklo, onyx a podobné. Vše, co garantuje hodnotu přírodního dědictví a dodává i něco oduševnělého našim apartmánům.“

Ostatně o tom svědčí i dvě nově připravované rezidence, které má skupina otevřít tuto zimu, pravděpodobně o Vánocích. Jsou to:

Le Cristal de Jade – rezidence umístěná do údolí Mont Blanku, nedaleko výchozího místa lanovky na Aiguille du Midi, a přitom v blízkosti obchodního centra Chamonix. Je to první pětihvězdičková turistická rezidence skupiny a podle ředitele Davida Girauda představuje příchod nové generace rezidencí s nabídkou kvalitních a osobních služeb. Například možnost objednat si lyže předem, zajistit nutné pochůzky a dodání všeho potřebného do apartmánů nebo si objednat služby šéfkuchaře. Rezidence má samozřejmě také 1000 m2 relax centra, věnovaného pohodě a obnovení sil.

Pokud jde o Roc des Tours, je to hotelová rezidence se 40 suitami a apartmány, které jsou klasifikovány jako čtyřhvězdičkové a umožňují tzv. pobyt s lyžemi na nohou. Nachází se v Grand Bornand/Chinaillon, v oblasti Aravis. Le Roc des Tours má privilegovaný přístup k 83 km sjezdovek Grand-Bo. Družná atmosféra vesničky zvyšuje půvab rezidence se všemi službami, jako je například úklid zdarma uprostřed pobytu.

Marta Jedličková

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..