Dobré věci se dějí, jen o nich mnohdy nevíme

Ale když se o nich dozvíme, rádi je pošleme dál. Americký miliardář Mark Cuban jednou řekl, že „když je zpráva dost důležitá, tak si mě najde“, a my doufáme, že si najde i nás. Vaše dobré zprávy jsou přece dost důležité, nemyslíte? Tak nám je posílejte!

Zdroj: Shutterstock

Zdroj: Shutterstock

Pavlína Rojík Fulnečková

jednatelka, CK Grand Afrika

Specializujeme se na zájezdy na míru a v letošním roce mám radost hlavně z toho, že klienti, kteří s námi původně jezdili jen do Afriky, ať na safari, za kulturou, glampingem nebo speciálními zážitky, se s námi vydávají také do celého světa. Velký úspěch slaví naše svatby v exotice, které zařizujeme rovněž na míru, ať civilní nebo církevní, a to včetně veškerých dokumentů před i po svatbě. Svatebčané se tak můžou místo papírování plně soustředit na vychutnání svého velkého dne. Svatbu v ráji jsme si letos s manželem vyzkoušeli osobně, klientům tak můžeme nabídnout veškeré informace z první ruky.

 

Pavel Zelinger

ředitel, Vegatour

Velikou radost nám udělali naši klienti z řad cestovních kanceláří, které využívají naši dopravu pro své klienty k moři do Itálie a do Chorvatska. Nejen stálí, ale i spousta nových partnerů, kteří začali naši dopravu využívat a upřednostňovat kvalitu před nejnižší cenou. I v autobusové přepravě začíná být vidět posun ke kvalitě a pohodlí. Díky tomu můžeme zachovat vysoký standard našich linek, které zavážejí klienty až k ubytovacím zařízením. Proto bych velmi rád poděkoval všem partnerům za letošní letní sezonu 2016 a již se těšíme na novou 2017!

 

Petr Novotný

ředitel, CK Adventura

Do roku 2016 jsme i přes trvající intervence ČNB vstoupili pozitivně a prodeje zájezdů byly dobré. Nicméně již na jaře začaly přicházet destruktivní zprávy o viru zika, které snad měly z nějakého důvodu poškodit olympijské hry v Riu, ale nám poznamenaly zájezdy na Kubu a do celé Latinské a Střední Ameriky. Aby toho nebylo málo, později se přidaly problémy ve Francii a v našem tradičním segmentu ubylo asi 10 % turistů, podobně jako v celé Evropě. Přidala se situace na Balkáně spojená s imigrační otázkou, v Etiopii a v Turecku, kde se změny dotkly nejen zájezdů do země, ale i všech letů přes Istanbul dál na východ, a bylo jasné, že musíme pracovat na tom, abychom dokázali uspokojit odklon klientů k bezpečnějším destinacím. Mravenčí prací, sledováním vývoje a vyhodnocováním rizik se nám to nakonec podařilo a já jsem rád, že i za mimořádných okolností firma funguje a plán na rok 2017 již změněné prostředí reflektuje.

Radost mám i z toho, že i když je překážek hodně, pořád jsme zajedno, že se vyplatí tuhle práci dělat a že se najde čas i chuť pomáhat tam, kde to je potřeba. Jak při ochraně přírody a přírodního bohatství u nás i ve světě, při přírodních a humanitárních katastrofách, tak při rozvoji občanské společnosti.

 

Václav Lojín

ředitel, hrad Loket

Po základní rekonstrukci a otevření tehdy značně zanedbaného a zchátralého hradu Loket k nám v roce 1993 přišlo 17 000 návštěvníků. Letos je celý hrad, až na jeden palác, opravený a již 14. září počet návštěvníků překročil statisícovou hranici. Z toho máme velikou radost. Máme otevřeno každý den v roce a bez polední přestávky a počítáme, že celkové množství návštěvníků letos dosáhne 130 000, což znamená příjmy ze vstupného kolem 13 milionů. I to nás těší.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..