Do Ósaky již od října se společností Emirates

Letecká společnost Emirates představí s největší pravděpodobností už od 28. října 2018 na každodenní komerční lince do Ósaky (KIX) ikonický Airbus A380.

Foto: Emirates

Uvedení dvoupodlažní A380 zvýší kapacitu na této lince o 38 %. Cestující z Japonska si tak budou moci užít pohodlí tohoto letadla již u dvou destinací. Letoun A380 již obsluhuje trasu z Dubaje na tokijské letiště Narita International Airport. Vlajkové letadlo společnosti Emirates tak vystřídá letoun 777-300ER, který v současné době operuje na trase Dubaj – Ósaka pod označením EK316 a EK317.

Trasa Dubaj – Ósaka nabídne celkem 489 míst v konfiguraci tří tříd. Economy Class bude disponovat celkem 399 sedadly, Business Class 76 plně sklopitelnými sedadly a First Class 14 privátními suites. Lety společnosti Emirates z a do Japonska mají na palubě japonsky mluvící personál. Oceňovaný palubní zábavní systém ice zabaví cestující až 3500 kanály hudby a další zábavy, například živým televizním vysíláním a více než 100 kanály japonských filmů, pořadů a hudby. Emirates nabízí i velkorysé zavazadlové limity; do First Class až 50 kg, do Business Class až 40 kg a do Economy Class až 35 kg.

Cestující ve First Class a v Business Class si mohou vychutnat typické japonské pokrmy inspirované tradičními způsoby podávání japonských jídel jako Kaiseki či krabičky bentó. Emirates je současně první leteckou společností ze Středního východu, jež na své palubě podává jídla tohoto typu. Pasažéři First Class si mohou dopřát osvěžení ve sprchových lázních a cestující obou těchto tříd navíc mohou navštívit oblíbený palubní salonek ve výšce 12 kilometrů.

S rostoucí oblibou Ósaky v rámci globální sítě destinací společnosti Emirates si mohou cestující z japonského regionu Kansai užít zážitek na palubách ikonických letadel A380 na mnoha dalších trasách z Dubaje například do Londýna, Moskvy, Paříže či dalších.

Přílet linky je naplánovaný tak, aby bezproblémově navazoval na další vnitrostátní letecké spoje jako do měst Fukuoka, na letiště Chitose u města Sapporo nebo na Okinawu.

Počínaje 28. říjnem 2018 bude na trase Dubaj – Ósaka odlétat linka EK316 z Dubaje v 3.05 hodin a do Ósaky přiletí v 16.55 hodin místního času. Linka EK317 na zpáteční trase bude odlétat v 23.35 hodin z Ósaky a v Dubaji přistane v další den ráno v 5.45 hodin místního času.

Partnerskou aerolinkou Emirates je společnost Japan Airlines (JAL), u níž je možné sbírat do věrnostního programu Emirates Skywards také letecké míle nalétané na jejich linkách.

Emirates začala do Japonska létat v roce 2002 a v současné době provozuje každodenní lety na tokijská letišťe Narita a Haneda a na letiště v Ósace.

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.