Děti ovládly Vienna House

Partnerský článek

Hotely Vienna House Czech Republic otevřely na jeden den své brány onkologicky nemocným dětem, které dlouhodobě podporuje charitativní projekt Můj nový život. Děti si v rámci jedinečné osvětové exkurze vyzkoušely zajímavé a důležité hotelové funkce. Cílem bylo vytvořit pro nemocí zkoušené pacienty jeden nezapomenutelný den plný zážitků a umožnit jim poznat atraktivní hotelový provoz z jiného pohledu. Hotelová síť Vienna House touto akcí uvede nové služby pro děti. 

Foto: Vienna House

Pěti až dvanáctileté děti „převzaly žezlo“ a formou hry hledání skřítka Joha si vyzkoušely role ředitelů hotelů, recepčních či manažerů restaurací. V průběhu zábavně – naučného odpoledne plného jedinečných zážitků děti například moderovaly tiskovou konferenci a zjistily, co všechno musí zvládnout hotelový kuchař, recepční či barman při míchání nealkoholických limonád.

„Cílem akce bylo kromě podpory charitativních aktivit zejména seznámit děti zábavnou formou s hotelovým provozem. Chceme pozvednout profese hotelnictví na výsluní a v té souvislosti nikdy není příliš brzy začít budovat značku potenciálního budoucího zaměstnavatele,“ říká s úsměvem Klaus Pilz, regionální ředitel Vienna House Czech Republic a dodává: „Při hledání nových kolegů se zaměřujeme především na talent a vztah k hostům. Vše ostatní zaměstnance naučíme v rámci rozsáhlého interního školení.“ 

„Projekt Můj nový život se již šestým rokem snaží podporovat onkologicky nemocné děti a jejich rodiny. Pořádáme za tím účelem nejrůznější zábavní, edukační, osvětové či kulturní aktivity a to především s cílem napomoci dětem v období léčby zůstat součástí většinové zdravé společnosti a dětem po skončení léčby usnadnit návrat do běžného života. Zážitkový program, který pro nás laskavě uspořádala sít hotelů Vienna House, tedy zcela zapadá do našich dlouhodobých snah,“ říká MUDr. Lucie Hrdličková, dětská onkoložka a zakladatelka projektu Můj nový život.

Podrobnosti a výhody dětského programu, konceptu a nabídky Vienna House pro nejmenší budou k dispozici na webových stránkách. K dispozici je vybavení pokojů pro děti, dárky proti nudě, speciální dětská meníčka a ve vybraných hotelech i dětské koutky a dětská snídaně. Děti do tří let jsou ubytovány ve Vienna House zdarma. Děti do 14 let pak mohou ve většině hotelů Vienna House spát za zvýhodněnou cenu.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..