Den flamenka v Praze

Španělská kancelář pro cestovní ruch TURESPAÑA a pořadatel festivalu Den flamenka / Día del flamenco 2017 si vás dovolují pozvat na představení nové kampaně  španělské turistické centrály „Španělsko, část tvého já”.

 

Po vzoru tzv. španělských zpívajících  kaváren (café cantante) jsme se rozhodli udělat představení nové španělské kampaně neformálněji a spojit jej s mezinárodním Dnem flamenka a výstavou fotografií předních španělských flamenkových uměců, kteří hostovali se svými představeními a koncerty v České republice. Jako vhodné místo připomínající právě tradici zpívajících kaváren nám přišla Malostranská beseda.

Co všechno se dozvíte:
Především vám chceme představit a vysvětlit novou reklamní kampaň španělské centrály pro cestovní ruch, která má emotivní název Španělsko, část tvého já! Obdržíte od nás materiály s informacemi, kam se jít podívat na dobré flamenco jak u nás, tak i ve Španělsku a hlavně jak flamenco vnímat a rozumět mu. Budeme hovořit o flamenku, flamenkových festivalech a nejlepších klubech ve Španělsku i u nás, ale také o tom, jak se správné flamenco tančí. Tanečnice vám ukáží několik tanců, představí taneční rekvizity jako jsou – kastaněty, manton nebo baston.

Připravili jsme pro vás drobné občerstvení. Proběhne losování o vstupenky na hlavní představení festivalu Den flamenka / Día del flamenco 2017, který se koná ve dnech 23. – 26.11. v Praze.

Akce se koná 13. 11. od 16:00 v Malostranské besedě.

Svoji účast v případě zájmu laskavě potvrďte do 7. 11. na email: churanova.zuzana@seznam.cz.

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.