Delta zavádí nové palubní služby u sezónních letů z Prahy do New Yorku

Letecká společnost Delta Air Lines zkvalitňuje a zavádí nové palubní služby, které letos přinesou větší komfort cestujícím na trase mezi Českou republikou a USA. Oblíbená sezónní linka společnosti Delta mezi Prahou a New Yorkem opět zahájila provoz a v hlavní turistické sezóně od června do září bude létat denně, v květnu a říjnu pak pětkrát týdně.

Foto: Delta Airlines

Ve všech třídách – Delta One, Delta Comfort+ i Main Cabin – na palubě linky Praha-New York čekají na zákazníky nové produkty a služby, jimiž společnost Delta neustále zvyšuje komfort cestování.

Mezi hlavní novinky patří:  

  • Bezplatné komunikační služby včetně WhatsApp, iMessage a Facebook Messenger, aby cestující mohli zůstat ve spojení s přáteli, rodinou, kolegy a klienty i ve výšce 10 km.
  • Avissi Prosecco jako pozornost pro cestující ve třídách Main Cabin a Delta Comfort+ zpříjemní zážitek z každého letu. Cestující v ekonomické třídě se mohou těšit na nabídku jídel v restauračním stylu.
  • Balíčky kosmetických a hygienických potřeb TUMI s produkty značky Kiehl’s, jejichž obsah si mohou zákazníci třídy Delta One vybrat.
  • Sezónní menu ve třídě Delta One včetně možnosti zvolit si od června pokrm v předstihu na zpáteční cestu z New Yorku.

„Každý rok se těším na návrat do České republiky a letos v létě budeme nabízet více než kdy dříve – od perlivého nápoje zdarma po mobilní služby – vedle individuálně volitelné zábavy, připojení Wi-Fi a skvěle rozvrženého letového řádu,“ říká Dwight James, viceprezident společnosti Delta pro transatlantické spoje. „Rok od roku se našim zákazníkům snažíme nabízet vyšší komfort a inovace, aby si z cesty odnášeli nezapomenutelné zážitky.“

Linku bude obsluhovat stroj Boeing 767-400ER s kapacitou 245 míst, který společnost Delta nasadí ve spolupráci s partnerskými aeroliniemi Air France a KLM. V New Yorku mohou cestující přestoupit na spoje do více než 55 oblíbených destinací včetně Atlanty, Los Angeles, San Francisca, Orlanda a Tampy. Zákazníci společnosti Delta cestující mezi Českou republikou a Spojenými státy mají navíc další možnosti cestování přes Paříž CDG a Amsterdam Schiphol s využitím spojů provozovaných společnostmi Air France a KLM v rámci dohody o společném značení letů.

Letový řád sezónní přímé linky Praha – New York, JFK společnosti Delta bude následovný:

Číslo letu Odlet Přílet Frekvence
DL211 Praha 13:40 New York-JFK 16:49 po, út, pá, so, ne

(denně od 30. května do 1. října)

DL411 New York-JFK 21:28 Praha 11:55 (následující den) po, čt, pá, so, ne

(denně od 29. května do 2. října)

Zákazníci si mohou rezervovat letenky pro přímý let mezi Prahou a New Yorkem na rezervační lince společnosti Delta na čísle +420 225 439 798, na internetových stránkách delta.com nebo ve své cestovní kanceláři.

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.