Costa Cruises nabízí palubní kredit až do výše 6500 Kč za osobu

Partnerský článek

Speciální pobídková akce Costa Cruises bude trvat do 9. 5. 2018 a týká se více než 500 okružních plaveb od června do konce roku 2018 ve Středomoří a severní Evropě. Do nabídky jsou zařazeny i některé plavby přes Atlantik, v Karibiku, Indickém oceánu a na Maledivách na jaře 2019.

Foto: Costa Cruises

Výše palubního kreditu je od 50 do 250 EUR za osobu (1300 – 6500 Kč) a vztahuje se na ubytování v kajutách cenového programu Comfort, který zahrnuje nápoje k obědu a večeři nebo all inclusive. Palubní kredit lze považovat za dárkovou kartu pro řadu věcí včetně nápojů, výletů na pobřeží, nákupy na palubě, masáže a další. Lodní společnost přičte výši palubního kreditu k vašemu účtu na lodi a vy tím získáte více peněz na útratu. Pozor ale, palubní kredit slouží jen pro útratu na lodi. Pokud obnos nevyčerpáte, zbytek propadá a nelze převést na váš běžný účet nebo vyplatit v hotovosti.

Letos ve Středomoří operuje 5 lodí. Plavby lodí Costa Fascinosa a Costa Victoria plující západní okruh ze Savony (50 km od Janova) je možné zakoupit s charterovou letenkou z Vídně a k týdenní plavbě z Benátek lze využít autobusovou dopravu dopravní společností Vega Tour. Costa Fascinosa má na své 7noční trase perlu Středomoří, Maltu, a Costa Victoria několik baleárských ostrovů – Mallorku, Ibizu, Menorku a Sardinii. V severní Evropě jsou k  dispozici 3 lodě, nejoblíbenější je okruh ze Stockholmu do Helsinek, Petrohradu (2 noci) a Tallinnu, neboť do Stockholmu létají ČSA a  vyplouvá se až druhý den po nalodění. Krásnou trasu má i  plavba Costa Favolosa z Warnemünde k norským fjordům, do přístavu se lze dobře dopravit autem (580 km z Prahy) nebo letecky, charterovým spojem z Vídně. Trasy poslední lodě Costa Pacifica jsou delší a  můžete se plavit podél západního pobřeží Evropy, vydat se k Nordkappu nebo z Kielu navštívit nejkrásnější města na Baltu včetně Petrohradu, Rigy, Klaipedy a Gdyně.

Rezervace a další informace: CK Orbis Link web: www.okruzni-plavby.cz

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.