Co nevynechat na veletrhu Holiday World 2018

Vybírejte z nabídky tipů na kontakty s cestovními kancelářemi, zahraničními centrálami cestovního ruchu a dalšími společnostmi, z nichž mnohé najdete ve výstavních halách veletrhu Holiday World v Praze. Ty ostatní můžete kontaktovat jak během návštěvy jejich zástupců na veletrhu, tak mimo pražské Výstaviště. Všichni mají co nabídnout a těší se na spolupráci s Vámi!

 

Foto: Holiday World

 

Orbis Link (VH 450/1)

Využijte novinku plaveb 2018 s dopravou do přístavu v nabídce lodní společnosti Costa – ­leadera v okružních plavbách v Evropě. Nově plavby v západním Středomoří na lodích Costa Fascinosa a Costa Victoria s charterovými lety z Vídně. Pravidelná autobusová doprava do Benátek k plavbám na lodi Costa Luminosa k řeckým ostrovům.

www.okruzniplavby.cz

 

China Tours – kvalitní zájezdy od specialisty (VH 095)

Tým cestovní kanceláře China Tours s vášní navrhuje originální pozná­vací programy, které plní sny cestovatelů. Na cestách, které vedou do téměř všech zemí Asie v ­malých skupinách, získáte jedinečné zážitky a poznáte neskutečnou pestrost i historický a duchovní rozměr východních kultur. Odborní průvodci China Tours se dlouhodobě specializují na své destinace a s účastníky zájezdů sdílejí nadšení pro poznávání pravé vůně Asie.

Více informací na www.chinatours.cz.

 

CK PANGEO TOURS (PK 140)

Největší hotelbusová CK u nás.

Ideální pro milovníky expedičního způsobu cestování, s příjemným zázemím na palubě, plnou penzí a obětavou posádkou.

Jezdí od roku 1991. Můžete s nimi poznávat Evropu, J. Ameriku a J. Afriku. Skupinové zájezdy na míru. Veletržní sleva 1000 Kč na vybrané zájezdy. Více informací na www.pangeotours.com

 

Dominikánská republika (PK 134) 

Zajímavé statistiky a novinky z Dominikánské republiky představí zástupci turistické centrály ve čtvrtek 15. 2. v 11:15 hod. ve Velkém sále Průmyslového paláce. Návštěvníci workshopu se mohou těšit na taneční ukázky merengue a bachaty, živého karnevalového čerta a karibské osvěžení. Od pátku do neděle budou na stánku PK 134 probíhat soutěže o dárkové balíčky spolu s ochutnávkami koktejlů a na pódiu taneční vystoupení.

 

CK NECKERMANN (PK 130)

Toužíte po příjemné a nezapomenutelné dovolené? Přijďte si vybrat na stánek CK Neckermann. Objevte naše First minute nabídky, jedinečné konceptové hotely nebo program FlexiFly. Díky němu jste flexibilní a můžete si zaletět nejen do exotiky v termínu, který přesně vyhovuje vašim potřebám.

Těšíme se na vás na stánku č. 130!

 

Nezapomenutelná dovolená s AGM TRAVEL

Nabídněte svým klientům něco nového. Kombinace plavby lodí a cyklovýletů v Dalmácii (Chorvatsko). Každý den nová místa, každý den nové zážitky. Kdo na kole nejezdí, zůstává na lodi a relaxuje. Hledáme provizní prodejce. Nabídka zájezdů na: www.agmtravel.cz.

Více na: agmtravel@agmtravel.cz nebo na tel. +420 728 484 253.

 

PERMONIUM – zábavní park s příběhem

Nevšední park, jehož srdce tvoří industriální památka Těžní věž KUKLA. Příběh parku vychází z pověstí o šesti permonech a je plný pozoruhodných scenerií a rekvizit – nadzemní bludiště, jezero, sopka propojená lanovým centrem, prales, štoly a mnoho dalších zajímavostí. Nechybějí interaktivní hry s atraktivními odměnami pro vítěze.

V roce 2018 bude otevřena relaxační část parku DUHOVÝ SVĚT se zábavními vodními prvky, vílou Permínou a jejími kouzly. Interaktivní hra Duhová stopa rozšiřuje tematiku parku o životní prostředí.

www.permonium.cz

 

Město Písek

Administrativní chybou došlo v Písku v roce 1918 k předčasnému vyhlášení samostatné republiky již 14. října. Dnešní Písek se k tomuto drobnému historickému omylu hrdě hlásí a v duchu dobové písně „Z měst měl první elektriku, teď zas první republiku“ zve na seriál akcí připomínajících výročí: 11.–13. května Pískoviště, 21. července Letní slavnost či 13.–14. října, kdy proběhne zábavná rekonstrukce historických událostí píseckého října 1918.

www.pisek.eu

 

Rychlokvíz UNESCO a České inspirace (SH 214)

Odpovězte pár jednoduchých kvízových otázek a odneste si zajímavé ceny! Kde a kdy? No přece ve společné expozici měst UNESCO a České inspirace po celou dobu veletrhu. Vyhrát můžete nástěnné i stolní kalendáře, knihy, hrnečky a další propagační předměty. Dozvíte se také informace o nekonečné soutěži o víkendové pobyty i to, jak se stát členem klubu UNES&CO.

 

Slovinsko (PK 124)

Slovinsko je jediná evropská země, která na snadno dostupných vzdálenostech spojuje Alpy s nejbližším pobřežím Jaderského moře. Objevte domovinu proslulého architekta Jože Plečnika, ke které nás váže staletí společné historie. Kde jinde byste mohli přespat na vysokohorské chatě jménem Češka koča a ochutnat víno z nejstarší vinné révy na světě?

Nedotčená příroda, vysoké hory, přívětivost historických měst, atraktivní pobřeží, monumentální podzemní prostory, moderní lázně, nabídka špičkových vín a kulinářské bohatství.

Letos se ještě více zaměříme na představení slovinského mořského pobřeží, tedy nabídku destinací slovinské Istrie.

Těšíme se na vás!

 

Chorvatské turistické sdružení   (PK 119)                

Chorvatsko, které se táhne podél pobřeží Jaderského moře, je jen co by kamenem dohodil od střední Evropy a je zemí, kterou definuje bohaté kulturní dědictví. Dech beroucí přírodní krásy, nekonečné pobřeží, různorodá gastronomie, dobrodružství, sport a wellness si můžete vychutnat po celý rok. Navštivite nás na stánku PK 119 a objevte svůj příběh na dovolené plné života!

 

Lingea

Lingea – největší současný vydavatel průvodců a konverzací v ČR a na Slovensku

Společnost Lingea již 5. rokem vydává různé řady průvodců a konverzací, a to knižně i formou e-booku. V současnosti nabízí průvodce v pěti různých edicích pro více než 100 destinací a v cestovatelských konverzacích nabízí více než 50 jazyků.

Aktuální obsah těchto titulů v knižní, ale zejména v elektronické podobě je určen nejen všem turistům a cestovatelům, ale i cestovním kancelářím, prodejcům letenek a dalším, kteří je mohou nabízet prostřednictvím svých portálů. Pro jejich klienty tak může Lingea vytvořit speciální upravené verze na míru v elektronické nebo knižní podobě s logem či jinak celkově upraveným obsahem a obálkou. Zákazník tak získá skutečně užitečný a praktický dárek!

 

Anděl na horách s Atisem (VH 450)

Vrátíme Vás do doby rekreací ROH, kterou znáte z filmů s panem Marvanem – revizorem Gustavem Andělem. Čeká Vás budíček, rozcvičky, seznamovací večírek, výlety, soutěže, brigáda u hotelu, vaření kotlíkového guláše a jiná zábava s kulturními referenty. Ani na chvíli nebudete sami!

Ale pozor – nic není povinné (jako tenkrát), ale naprosto dobrovolné!

 

Cestovní kancelář Adventura

Jsme největší CK s nabídkou poznávací a aktivní dovolené v Evropě i ve světě. Na českém trhu působíme již od roku 1990. Setrvale zvyšujeme kvalitu služeb, aniž by to ubíralo na originalitě našich programů. Tým průvodců tvoří profesionálové i nadšení znalci jednotlivých destinací.

Na veletrhu si naši nabídku neprohlédnete, ale na našich moderních www stránkách každou vteřinu, tak se podívejte na www.adventura.cz a splňte si s námi své cestovatelské touhy i Vy.

 

Vega Tour

Skupina Vega Tour již více než 25 let zaujímá přední místo mezi českými dopravci. Tým CK Vega Tour se dále specializuje na poznávací autokarové zájezdy, letní i zimní linkovou přepravu klientů předních českých CK do Itálie, Chorvatsko i Francie, skupinové zájezdy a plavby v Chorvatsku. S námi pohodlně projedete celou Evropu! Díky početnému vozovému parku, vysokému standardu služeb, osobnímu přístupu i velké flexibilitě při řešení požadavků našich klientů jsme zárukou spokojenosti.

Požádejte si o cenovou nabídku ještě dnes.

www.ckvegatour.cz, info@ckvegatour.cz / ck.doprava@vegatour.co, tel.: 242 447 270

 

 

Letiště Pardubice

Po téměř 600 dnech výstavby zprovoznilo pardubické letiště nový terminál, na který již řadu let čekalo. K charterovým letům do letních destinací a letům do Ruské federace přibyla od září linka na londýnský Stansted, která bude následována v březnu 2018 letním spojem do španělského Alicante. Letiště odbavilo v roce 2017 téměř 90 000 cestujících a s novým terminálem plánuje provozně růst a co nejdříve dosáhnout plánované kapacity terminálu, která činí 250 000 cestujících. Náklady na výstavbu terminálu těsně překročily čtvrt miliardy korun a podíleli se na nich akcionáři letiště, tedy Statutární město Pardubice a Pardubický kraj.

 

Switzerland Tourism (VH 344)

Švýcarsko představí novinky pro letošní letní sezonu na téma Do přírody na kole. V tomto směru vyniká nabídka Davos-Klosters a Engadin Scuol Samnaun Val Müstair. Proslulé tratě Bernina a Albula Rhétské dráhy oslaví letos 10 let od zapsání na seznam kulturního dědictví UNESCO.

Jedinečnou nabídku RHB spojenou s tímto výročím bude prezentovat přímo zástupkyně Rhétských drah. Nejžhavější novinkou oblasti Lucernu a Lucernského jezera je pak nový resort Bürgenstock a nejstrmější lanovka na Stoos. K dispozici budou i materiály nových partnerů – vrcholů Schilthorn a Niesen.

 

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.