Co nevynechat na veletrhu GO a Regiontour 2018?

Již za pár dní budou v Brně zahájeny první mezinárodní veletrhy cestovního ruchu v roce 2018 u nás – GO a Regiontour. A protože tento ročník dozná jistých změn, např. mnohem větší důraz než dříve se bude klást na domácí a příjezdový cestovní ruch a cestovní kanceláře budou na veletrhu GO prezentovat svoje nabídky společně s veletrhem Regiontour a nikoliv v odděleném pavilonu, jak tomu bylo dříve, předkládáme vám několik zajímavých tipů nejen z nabídky zahraničních dovolených, ale právě i z našich regionů. Najdete mezi nimi nejen účastníky letošních brněnských veletrhů, ale i partnery pro další spolupráci, kteří v moravské metropoli nevystavují. U vystavovatelů je uvedeno číslo stánku na výstavišti a ty, které v Brně nepotkáte, můžete oslovit na uvedených kontaktech.

 

 

 

Resort Svatá Kateřina

Oblíbené místo klidu a odpočinku na Vysočině se rozroste o nový ájurvédský pavilon. Spolu s ním se otevřou wellness a relaxační prostory, zenová zahrada, bazénová hala a ájurvédský pavilon s masérnami a ordinací ájurvédského lékaře. Veškeré ájurvédské programy zajišťují odborníci z Kairali Resort z indické Keraly.

Pavilon pro Resort Svatá Kateřina navrhl ateliér Terra Architektura a při stavbě budou použity přírodní materiály, dřevo a kamenné bloky, které se v zalesněném okolí Svaté Kateřiny běžně vyskytují. Patrný je tu tedy důraz na život v souladu s přírodou a okolním prostředím.

 

 

ANDĚL NA HORÁCH s Atisem (P136)

Vrátíme Vás do doby rekreací ROH, kterou znáte z filmů s panem Marvanem – revizorem Gustavem Andělem. Čeká Vás budíček, rozcvičky, seznamovací večírek, výlety, soutěže, brigáda u hotelu, vaření kotlíkového guláše a jiná zábava s kulturními referenty. Ani na chvíli nebudete sami! Ale pozor – nic není povinné (jako tenkrát), ale naprosto dobrovolné!

 

 

KOVOTOUR PLUS s.r.o. (P118)

Největší touroperátor na Moravě Vám nabízí bezpečné destinace v sezoně 2018 – Černá Hora, Chorvatsko, Albánie, Bulharsko, Itálie, Turecko, Řecko – Chalkidiki a ostrovy Kréta, Korfu, Rhodos, Severní Kypr, Malta. Odlety z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic. K dispozici katalogy LÉTO 2018, DOTOVANÉ POBYTY 50+ 2018, ŠLÁGR DOVOLENÁ 2018. Dovolená v Beskydech – Horský hotel Čeladenka – komfortní dovolená s wellness v Beskydech.

Atraktivní veletržní slevy – bližší informace v pavilonu P, stánek 118. Jen to zkus s ­Kovotourem Plus!

www.kovotour.cz | volejte call centrum 14 001

 

Dominikánská republika (P132)

Návštěvníci stánku se letos mohou těšit na rytmy merengue a bachaty, soutěže o dárkové balíčky, ochutnávky rumu, likéru mamajuana, smažené yuky či banánů a mnoho dalšího!

Novinky z destinace představí zástupci turistické centrály ve čtvrtek 18. 1. na pódiu AČCKA a v sobotu 20. 1. na pódiu ACK ČR. Obě prezentace startují v 11 hodin. Těšíme se na vás!

 

CRUISE & TRAVEL

Největší loď světa Symphony of the Seas lodní společnosti Royal Caribbean International vyplouvá v dubnu 2018 z Barcelony. Pravidelně bude vyplouvat na 8denní plavby z Barcelony a z Říma až do října, než se vydá do Karibiku. Loď je naprosto unikátní a plná neuvěřitelných atrakcí včetně nejdelšího tobogánu na moři.

Kontaktujte CRUISE & TRAVEL, jejich výhradního zástupce pro ČR, a využijte NOVOU možnost rezervací ONLINE přímo přes web a také s možností aktivace online rezervací na webu vaší CK/CA.

www.cruiseandtravel.cz

 

Pivní jistota

Nový pivní bar v pražských Dejvicích nabízí široký výběr toho nejlepšího piva z českých řemeslných pivovarů, a to jak točeného, tak lahvových speciálů. Kapacita až 150 míst, pro skupiny můžeme zařídit raut v odděleném sálu.

Pivní jistota, Kyjevská 3, Praha 6, tel.: 603 168 061

e-mail: pivni.jistota@gmail.com

 

 

Nezapomenutelná dovolená s AGM TRAVEL

Poznejte Chorvatsko jinak! Kombinace plavby lodí s cyklovýlety po vnitrozemí dalmatských ostrovů – to je prostě SUPER dovolená. Každý den jiné místo, každý den nové zážitky. Kdo na kole nejezdí, zůstává na lodi a relaxuje. Více informací na stánku AGM TRAVEL – najdete nás u Cykloklubu Kučera.

www.agmtravel.cz / agmtravel@agmtravel.cz

+420 728 484 253

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.