Clarion Congress Hotel Olomouc je podruhé nejlepším ve střední Evropě

Olomoucký Clarion Congress Hotel získal podruhé v řadě cenu pro nejlepší Clarion ve střední Evropě na výroční franšízové konferenci Choice Hotels ve Vídni.

Foto: archiv hotelu

Foto: archiv hotelu

Plaketu a diplom pro vítěze z rukou Georga Schlegela, generálního ředitele Choice Hotels pro střední a východní Evropu, převzala ředitelka obchodu a marketingu Patricie Rosenbergová ze společnosti CPI Hotels, která je franšízovým zástupcem hotelů Clarion v České republice a na Slovensku.

Kromě toho byl hotel oceněn také za nábor nových členů do programu Choice Hotel Priviledges, který se svými více než 24 miliony členy po celém světě patří k nejrychleji rostoucím věrnostním programům v cestovním ruchu. Slavnostního večera se kromě franšízantů ze střední Evropy zúčastnil zástupce americké divize Choice Hotels Mark Pearce, Senior Vice President, International Division.

„Mám velkou radost, že se nám znovu podařilo potvrdit kvalitu našich služeb. Hotelové služby a zážitek, který si od nás host odnáší, jsou především zásluhou zaměstnanců, kteří se každý den znovu a znovu snaží splnit přání a požadavky našich hostů a udržet úroveň služeb na špičkové úrovni. Za to jim patří velký dík, stejně jako klientům, kteří náš hotel pro ubytování, stravování či pořádání konferenčních akcí využívají a rádi se k nám vracejí,“ uvedl ředitel Clarion Congress Hotelu Olomouc Robin Hanák.

Hodnotícími kritérii soutěže byly zejména kvalita nabízených služeb, zajímavost hotelového designu, dodržování standardů a recenze hostů. Letošní ročník výroční franšízové konference s podtitulem „Monumentum“, které se zúčastnilo více než 200 hostů, se zaměřil hlavně na vyjádření síly a rychlosti trendů v cestovním ruchu.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..