China Tours zakládá novou značku TreeTop pro zakázkovou klientelu

Cestovní kancelář China Tours rozšiřuje svoji činnost. Nově založené středisko má připravenou bohatou nabídku cestovních služeb pro korporátní i privátní VIP klientelu. Novinkou ovšem je, že služby nebudou „omezeny“ na Asii, tedy region, na nějž se China Tours specializuje ve svých poznávacích zájezdech, ale budou zajišťovány do všech koutů naší planety. Zcela nově budovaná prémiová značka nese název TreeTop.

Foto: www.treetop.cz

„Míříme vysoko, až do korun stromů,“ přibližuje s nadsázkou koncept TreeTop ředitel CK RNDr. Miloš Podpěra a dodává: „Každá naše zakázková cesta bude originálem, chceme pokračovat v rozšiřování naší filozofie osobního a neformálního přístupu. Více než kdekoliv jinde zde budeme vycházet z naší vize: Opravdové poznání různých kulturních zvyklostí přináší jedinečné zážitky a širší pohled na svět.“

Nová nabídka stojí na čtyřech základních pilířích, jež tvoří incentivní cesty, motivační programy, společensky odpovědné programy a zájezdy na míru s libovolnou náplní.  Incentivní programy budou připravovány pro firemní kolektivy formou inspirující či motivační cesty, nebo jako nově pojaté „executive retreats“ – kompletní relaxační programy. Velkou novinkou jsou společensky odpovědné programy (CSR), které nabízejí možnost absolutního poznání místních kultur ve spojení se sociálně prospěšnými aktivitami. (Sebe)motivační programy tvoříme tak, aby byly nápomocny v obnovení a znovunalezení životních sil. TreeTop se opírá o tým kmenových i externích spolupracovníků China Tours, kteří zde získají možnost zúročit své rozsáhlé a mnohaleté zkušenosti zcela novým způsobem.

Perličkou v nabídce je „flotila“ lodí – od sportovních jachet a katamaránů na privátní dovolenou v Thajsku, přes malý plovoucí hotel na Maledivách až po pětihvězdičková plující města, kde není problém uspořádat firemní konferenci. „Jsme suchozemský národ a dovolená u moře u nás patří mezi nejoblíbenější. Lodě, loďky, lodičky milujeme, a proto jejich pestrá nabídka nemůže u nás chybět.“ uzavírá představení TreeTop Miloš Podpěra.

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.