České dráhy nabídnou denní jízdenku pro kolo

Partnerský článek

Cestování vlakem s kolem bude v hlavní cyklistické sezoně opět o něco jednodušší. České dráhy nabízejí od 1. května do konce září novou celodenní síťovou jízdenku pro přepravu jízdního kola v ceně 99 Kč.

www.cd.cz

„Při našich zákaznických průzkumech jsme obdrželi od cykloturistů podněty na zavedení celodenní síťové jízdenky pro jízdní kolo, která by jim umožnila pružně měnit jejich plány nebo vyrazit na jednodenní výlet do vzdálenějších míst. Zavedením síťového dokladu jim vycházíme vstříc a věříme, že tato jízdenka vhodně doplní stávající nabídku pro přepravu kol,“ říká Zuzana Čechová, ředitelka cenotvorby a produktové komunikace Českých drah.

České dráhy rozšiřují kapacitu pro přepravu jízdních kol i v dalších vlacích. Speciální vůz pro uložení jízdních kol formou úschovy během přepravy bude doplněn např. do rychlíků na trase Brno–Jihlava–České Budějovice a mezi Prahou a Českými Budějovicemi. České dráhy nabízejí přepravu cca 2 jízdních kol téměř ve všech vlacích, v 6844 spojích pak může být přepravováno více jízdních kol najednou, což je o 106 vlaků více než loni.

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *