Česká hotelová síť Pytloun Hotels otevřela svůj první hotel v Praze

Na Václavském náměstí v domě U zlaté pšenice byl otevřen první pražský hotel českého řetězce Pytloun Hotels, Pytloun Boutique Hotel Prague. Spodní dvě patra domu obsadil pop-up store švédského nábytkářského gigantu IKEA, hotel hosté najdou od třetího do sedmého podlaží. Na střeše pak najdou terasy s nádherným výhledem.

Foto: Pytloun Hotels

 „Lákadlem pro hosty jsou nadstandardně vybavené designové pokoje od renomovaného studia Vrtiška&Žák a osobité lobby s otevřenou kuchyní, kde podáváme 24 hodinové snídaně a moderní zážitkovou gastronomii. Celý hotel je doslova prošpikován moderními technologiemi jakými jsou bezklíčové otevírání pokojů, automatické toalety či intuitivní řízení pokoje, čímž se řadí mezi nejmodernější hotely v Evropě,“ říká Lukáš Pytloun, majitel a zakladatel sítě Pytloun Hotels.

Pytloun Boutique Hotel Prague je čtyřhvězdičkový, ale kvalita a šíře poskytovaných služeb tu odpovídá pětihvězdičkovému standardu.

Z více než pěti desítek pokojů jich tvoří přes polovinu čtyřlůžkové v kategorii Family, které nabízejí pohodlí s na míru vyrobenými speciálními poschoďovými postelemi. Koupelny mají prosklené stěny, které se mohou zatáhnout elektricky ovladatelnými závěsy. Hosté jistě ocení i příjemný masážní sparkling systém ve vanách na všech pokojích. Nechybí ani japonské automatické toalety, které se postarají o maximální komfort.

Rekonstrukce domu z roku 1926, kde až do loňského roku sídlila Česká spořitelna, trvala deset měsíců a stála přes 66 milionů korun.

Společnost Pytloun Hotels v současné době provozuje celkem sedm hotelů, z toho pět v Liberci, kde je její vlajkovou lodí designový Pytloun Grand Hotel Imperial, a jeden hotel v Harrachově.

Newsroom TTG

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..