Čedok vstupuje do sdružení Travel Alliance

Novým členem sdružení cestovních kanceláří Travel Aliance se stal Čedok, cestovní kancelář působící na českém trhu od roku 1920. Cílem Travel Alliance, která je v současné době trojkou na trhu v oblasti prodeje letenek, je zajišťovat klientům co nejvýhodnější podmínky pro cestování a bojovat za etické podnikání v oblasti cestovního ruchu.

logo- čedokTravel Alliance vznikla před deseti lety v reakci na turbulentní vývoj v oblasti cestovního ruchu, a to zejména na poli prodeje letenek,“ vysvětluje Marek Plášil, předseda představenstva Travel Alliance. „Zaměřili jsme se proto na kvalitní služby za férové ceny bez skrytých poplatků a díky tomu jsme rychle rostli. Nyní je naším cílem vytvořit ještě silnější skupinu subjektů podnikajících v cestovním ruchu. Členství tak významných partnerů, jako je Čedok, nám umožňuje zajistit klientům ty nejvýhodnější podmínky a zároveň neslevit nic z kvality služeb, což je důležité zejména pro korporátní klientelu.

Travel Alliance je nezávislým sdružením cestovních kanceláří. Od roku 2006 poskytuje cestovní služby jak koncovým zákazníkům, tak firmám a státním institucím. Díky stabilnímu zázemí, dlouholetým zkušenostem a silným partnerům je Travel Alliance schopna působit na trhu cestovního ruchu jako významný subjekt především v jednání s leteckými společnostmi a jinými dodavateli z oblasti cestovního ruchu. Právě proto může nabízet svým klientům zajímavý produkt a poskytovat jim služby s přidanou hodnotou.

Posláním Travel Alliance je rovněž identifikovat společné cíle jednotlivých členů a jejich naplňování formou úzké obchodní spolupráce, která je založena především na sdílení bohatých zkušeností za účelem zajistit pro své klienty co nejzajímavější služby, včetně nabídky individuální dovolené nebo zpracování incentivních a skupinových cest na míru. Do dvou let chce být Travel Alliance největším poskytovatelem služeb v oblasti korporátního cestovního ruchu v České republice

„Jsme velmi rádi, že jsme se mohli stát součástí sdružení Travel Alliance, jejíž filozofie a cíle jsou nám velmi blízké. Na vzájemné spolupráci nás láká především možnost lépe ovlivňovat dění na trhu a vytvářet tak podmínky, které nám napomohou zkvalitňovat služby našim korporátním klientům,“ říká Radek Drechsler, generální ředitel skupiny Čedok.

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.