C-IN připravil expertní workshop

Druhý ročník C-IN Annual Frontline Experience Workshopu se zaměřil na vývoj kongresové turistiky, aktuální trendy a asociační management. Do fóra se zapojili i zahraniční partneři.

Foto: C-IN

Foto: C-IN

Akce se konala v poslední říjnový den v prostorách konferenčního centra Ústavu molekulární genetiky (KC ÚMG), a to přímo v posluchárně Milana Haška, nejmodernějším konferenčním prostoru na půdě Akademie věd ČR.

Na programu byly tři panelové diskuse. První se zaměřila na téma možnosti financování kongresů a konferencí, druhý okruh byl o technologických novinkách a poslední panel pak o členstvích v odborných společnostech a jejich přidané hodnotě.

V sektoru kongresové turistiky se jednalo o zcela mimořádnou událost. Chtěli jsme našim klientům a obchodním partnerům nabídnout něco víc než jen obyčejnou společenskou akci,“ uvedl Peter de Merlier, spoluzakladatel společnosti C-IN. Mezi nejzajímavější řečníky patřil Ian C. Davies (Past President, EES, European Evaluation Society), který představil pohled na konferenci jako společný zážitek. Ten se nezakládá na slovech, ale na pocitech, protože právě pocity se nezapomínají.

Pro hosty workshopu byla připravena on-line aplikace One-to-one meeting manager, přes kterou si mohli domlouvat krátké osobní schůzky s jinými návštěvníky workshopu.

lp

 

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.