Bývalá továrna v pražské Balabence nabídne nevšední prostory pro eventy a kongresy

Partnerský článek

Na konci února byl otevřen nový prostor pro firemní společenské a kulturní akce ve zrekonstruované továrně v pražské Balabence – Events factory Hala C Balabenka. Celkem 2 000 metrů čtverečních uvnitř unikátní stavby v devátém pražském obvodu a k tomu 800 metrů plochy venkovní. To vše připraveno po náročné rekonstrukci tovární haly ke kongresům, valným hromadám, výstavám, eventům. Prostor, který pojme více než tisícovku hostů má nezanedbatelnou výhodu i v dostatku parkovacích míst před objektem.

Foto: www.livingvenues.com

Hala C Balabenka je bývalý průmyslový objekt, který pochází z druhé poloviny 20. století. Zajímavostí na budově C je fakt, že se původně jednalo o jednopodlažní částečně podsklepenou budovu, která sloužila jako pneumatická zkušebna s jeřábovou drahou. Růst objektu C byl vyvolána původní snahou o rozšíření kapacity kancelářských prostor a především pak rozšíření kapacity parkovacích stání pro celý areál Balabenka Point.

Foto: www.livingvenues.com

Kompletní oživení areálu provedli architekti ze studia Jiran/Kohout, kteří se rozštěpili na dva ateliéry – UNIT architekti a Jiran a partner. Tento ateliér stojí také za rekonstrukcí a nástavbou administrativní budovy A. Na jejich práci v hale C navázalo studio Headhand, které řešilo design budovy.

Halu C Balabenka v současnosti provozuje společnost Living Venues, která vlastní síť hotelů, restaurací a eventových prostor. Společnost nabízí zážitky v oblasti kongresů, teambuildingů, tiskových konferencí či korporátních akcí. Disponuje několika objekty – od zámků přes faru až po restaurace či loď na Vltavě – pro firemní, společenské a kulturní akce.

To vše v prostorách s neopakovatelnou atmosférou a kvalitním zázemím jak gastronomickým, tak relaxačním, sportovním či volnočasovým. Všechny objekty mají velmi dobrou dopravní dostupnost a dostatek parkovacích míst. Kapacitně jsou vhodné jak pro setkání několika kolegů či partnerů, tak pro jednání stovek zaměstnanců.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..