British Airways motivuje cestující novým videem o překonání strachu z létání

Partnerský článek

Ronnie Leach z jihoafrického Johannesburgu trpěl celý život strachem z létání, kvůli čemuž nikdy neletěl letadlem. Svůj první let absolvoval až v třiasedmdesáti letech poté, co absolvoval kurz proti strachu z létání. Do něj jej přihlásila jeho dcera trvale žijící v Londýně. Díky kurzu ji mohl otec Ronnie poprvé po neuvěřitelných patnácti letech navštívit v jejím novém domově ve Velké Británii. Svůj první let si tak odbyl rovnou na palubě největšího dopravního letadla světa Airbus A380, který Johannesburg s Londýnem spojuje.

Foto: British Airways

Z neuvěřitelného životního zážitku pořídila letecká společnost British Airways krátké video, které má sloužit jako motivace a inspirace pro všechny ty, kteří trpí stejným problémem jako Ronnie Leach. Ten v něm vysvětluje, jak dokázal překonat svůj strach z létání, jak byl schopen vstoupit rovnou na palubu největšího dálkového letadla a strávit v něm jedenáctihodinový let z Jihoafrické republiky do Velké Británie.

Ronniemu podle jeho vlastních slov pomohl k překonání obav kurz proti strachu z létání, který v Johannesburgu vedl kapitán společnosti British Aiways s příznačným jménem Steve Allright. Právě s ním se Ronnie Leach znovu setkal ihned po svém přistání na londýnském letišti Heathrow. „Je to skvělý pocit mít možnost pomáhat lidem překonávat sám sebe a dosahovat svých cílů. Krásné je také, když díky tomu ještě navíc pomůžete třeba spojovat rodiny. Tak, jako v případě Ronnieho a jeho dcery Chantel,“ říká kapitán Steve Allright.

Kurz proti strachu z létání Flying with Confidence, který pořádá British Airways nejen na různých místech ve Velké Británii, ale také v Irsku, Dubaji anebo například právě Johannesburgu pomohl během 30 let své existence více než 50 tisícům lidí zbavit se jednoho z nejvýraznějších strachů.

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *