Beachcomber uzavřel exkluzivní partnerství s Mont Choisy Le Golf

Partnerský článek

Společnost Beach­comber Resorts & Hotels rozšiřuje svou golfovou nabídku o Mont Choisy Le Golf, nejnovější osmnáctijamkové golfové hřiště na Mauriciu, které se bude otevírat v listopadu tohoto roku. Dohoda mezi společností a hřištěm byla podepsána v prosinci 2016.

Foto: Beachcomber

„Máme na severu Mauricia pět hotelů s více než tisíci pokoji, a tak se nám uzavření tohoto partnerství jeví jako samozřejmý krok,“ říká Francois Venin, ředitel obchodu a marketingu Beach­comber Resorts&Hotels.

Mauricius se se svými 9 osmnáctijamkovými hřišti stal v posledních letech vyhledávanou golfovou destinací. Sever ostrova byl doposud jedinou oblastí bez golfového hřiště, to se však změní právě otevřením Mont Choisy Le Golf.

Společnost Beachcomber se také rozhodla přejmenovat dva své hotely, které stojí k hřišti nejblíže, na Trou aux Biches Beach­comber Golf Resort&Spa a Canonnier Beachcomber Golf Resort&Spa.

V rámci podepsaného partnerství budou mít hosté Beachcomberu možnost využívat jedinečných výhod, jako např. možnost rezervovat si předem nejlepší hrací časy za výhodnou cenu či dopravu na hřiště z obou hotelů hotelovým mikrobusem. V klubovně pak budou mít vlastní skříňku, kam si budou moci uložit golfové vybavení na celou dobu pobytu.

Hřiště Mont Choisy Le Golf je mistrovské hřiště s 6245 metry a parem 72, které vyprojektoval známý jihoafrický architekt Peter Matkovich.

[box]

Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort&Spa

Luxusní resort ve stylu malé vesničky nabízí ubytování ve suitech a vilách se soukromými bazény, rozesetých v bujné tropické zahradě. S důrazem na ochranu životního prostředí je prvním eko přátelským resortem na Mauriciu a zároveň poskytuje všechny nové standardy luxusní turistiky. Resort se pyšní 6 restauracemi se zaměřením na speciality z celého světa. Pro relaxaci slouží přepychové Spa by Clarins s 20 kabinami, k bezplatnému využití je řada pozemních i vodních sportů. Doplňkem nabídky je volitelný balíček „Full Board Plus Package“, který zahrnuje obědy a večeře s vybranými nápoji.

Cannonier Beachcomber Golf Resort&Spa

Resort se nachází na malém poloostrově obklopeném ze tří stran zlatavými plážemi a korálovým útesem na severozápadě Mauricia. Patří mezi nejlepší rodinná střediska na ostrově, autentickou atmosféru hotelu násobí výhledy na třpytící se Indický oceán a bujné tropické zahrady poseté kaskádovitými bazény s řetězci odlehlých zátok. Jeho umístění svědčí o historické minulosti ostrova, důkazem jsou zbytky koloniálního opevnění, stará děla a maják, nyní se v něm nachází miniklub. Unikátním rysem resortu je wellness centrum postavené ve větvích banánovníku. Hosté si mohou vybrat volitelný balíček „Beachcomber All-Inclusive Package“, který pokrývá většinu jídel a nápojů během jejich pobytu.

[/box]

Více informací najdete na www.beachcomber-hotels.com, www.facebook.com/BeachcomberHotels a twitter. com/Beachcomber.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..