Austrian Airlines zavedly novou cestovní třídu

Letecká společnost Austrian Airlines na dálkových letech zavedla novou třídu Premium Economy. Lety v této cestovní třídě lze rezervovat již nyní, první nově vybavené letadlo odstartuje 6. března 2018.

Třída Premium Economy na dálkových letech poskytuje více prostoru pro nohy. Zdroj: Austrian Airlines

Cestující s Austrian Airlines si nyní mohou rezervovat dálkové lety v nové třídě Premium Economy. Ta nabídne cestujícím  pohodlnější a větší sedadla, více místa na nohy a nožní opěrky. Další výhodou je možnost vzít si na palubu až dvě zavazadla (oproti jednomu v třídě Economy), a to do celkové hmotnosti 23 kilogramů. Cenově se nová cestovní třída pohybuje mezi třídou Business a třídou Economy. Přestavba prvního letadla Boeing 767 již probíhá, lety s novou cestovní třídou zahájí společnost 6. března 2018.

„Nová třída Premium Economy je důležitým milníkem naší strategie, která se zaměřuje na propojení individualizace s kvalitou,“ uvedl Andreas Otto, obchodní ředitel Austrian Airlines.

Očekává se, že třída Premium Economy osloví jednak cestující, kteří poptávají letenky za dostupnou cenu, chtějí však při cestě na dovolenou větší pohodlí, a jednak firmy, které sice chtějí šetřit, ale stále si zároveň přejí, aby jejich zaměstnanci létali na služební cesty pohodlně.

Vedle komfortnějších sedaček a více palubních zavazadel patří mezi výhody třídy Premium Economy opěrka na ruce s rozkládacím stolkem, 12″ displej a dálkové ovládání pro palubní zábavní systém, elektrická zásuvka a USB port, nápoj na uvítanou, bohatý jídelní lístek a souprava cestovních potřeb.

 

Autor Petr Bílek (Články)


Jeden komentář

  1. Roman Sluka says:

    Dobrý den, moc se nám to líbí , a chtěl bych se zeptat jak se dá od dubna letošního roku letenky s toto třídou objednat ??

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.