Andalusie a Sevilla – skvělá MICE destinace

Partnerský článek

Pokud hledáte pro své klienty vhodnou destinaci pro meeting spojený s incentivním a relaxačním odpočinkem, tak vězte, že tento článek je určen právě vám. Pokud jste si vybrali jako destinaci Španělsko a hledáte vhodnou oblast a v ní hotel, který splní všechny vaše požadavky, pak čtěte dál. V tomto podzimním seriálu vám přineseme informace, které vám pomohou vypracovat nabídku pro klienta.Španělská Andalusie láká snad každého, a to nejen klasického turistu, který touží skloubit odpočinek na plážích a poznávání. Andalusie má totiž to, co jiné oblasti Španělska v takové míře nemají. Nabízí neuvěřitelnou rozmanitost kultur, od té nejstarší, fénické, přes římskou, vizigótskou, arabskou po křesťanskou. Právě jejich velkou kumulací se Andalusie odlišuje od severu Španělska.

Hotelová nabídka pro skupiny MICE

Hotel Melia Sevilla

Hotel Melia Sevilla otevřel své brány po důkladné rekonstrukci dne 1. září 2017. Nachází se v historické části města, hned naproti nádhernému náměstí Plaza de España, které je přehlídkou keramického arabského umění. Hotel disponuje 365 pokoji. Snídaně nabízí v nové restauraci Mosaico, kde si klient může užívat snídani i pod širým nebem a pozorovat zmíněné náměstí. Hotel nabízí klientům venkovní, zcela nový bazén a fitness centrum. Pro velké kongresy a eventy je to ideální hotel díky kapacitě kongresového sálu, který pojme až 2450 osob.

 

Hotel Melia Lebreros

Stejný řetězec nabízí v Seville ještě hotel Melia Lebreros. Tento hotel se nachází v obchodní části Sevilly, nedaleko nádraží Santa Justa, kam přijíždějí rychlovlaky. Nabízí 430 rekonstruovaných prostorných pokojů. Melia Lebreros nabízí skvělou gastronomii v nových prostorách nazvanou „All Day Dinning“. Andaluská kuchyně se nabízí ve skvělé taverně La Dehesa. Nechybí koktejlový bar Elyxr, fitness centrum a venkovní bazén obklopený zahradou. Melia Lebreros disponuje 18 konferenčními místnostmi s kapacitou až 600 osob v největším zasedacím sále.

Meliá Sevilla – Meliá Lebreros
e-mail: juani.ponce@melia.com
Tel.: (+34) 619 58 55 72, (+34) 954 53 70 84
www.melia.com

 

Hotel Silken Al Andalus Palace

623 pokojů

Kontaktní osoba: Lara Peña
Tel.: +34682128455/+34954230600
l.pena@hoteles-silken.com
ventas.mice@hoteles-silken.com
www.sevillacb.com

 

Hotel Barceló Sevilla Renacimiento

Hotel Barceló Sevilla Renacimiento má 295 pokojů, sál pro 1200 osob a dalších 30 menších sálů, všechny dokonale technicky vybavené. Kromě toho nabízí čtyři velké venkovní prostory vybavené moderními technologiemi pro pořádání coffee breaků, obědů nebo galavečeří apod. V hotelovém atriu se konaly různé prezentace, například i české firmy Škoda.

e-mail: sevillarenacimiento.events@barcelo.com
Tel.: (+34) 954 46 22 22
www.hotelbarcelosevillaevents.com

 

Hotel NH Collection Sevilla

252 pokojů

Kontaktní osoba: Feliciano Espinosa
Tel.: +34954548500
f.espinosa@nh-hotels.com
nhcollectionsevilla@nh-hotels.com
www.sevillacb.com

 

Hlavním městem Andalusie je Sevilla 

Ideální pro akce typu MICE. Proč právě Sevilla? Na to je jednoduchá odpověď. Je to město, kde se klient nebude nudit, kde cestovní kancelář najde dostatek příležitostí zorganizovat zajímavý program. řeka Guadalquivir, která městem protéká, umožňovala, aby ve středověku lodi ze zámoří doplouvaly až do samého centra tohoto nádherného města, které bylo v dobách zámořských objevů hlavním hospodářským centrem Španělska. A to je v Seville patrné prakticky na každém kroku. Sevilla je výstavní město s tradiční křesťansko-arabskou kulturou, ale zároveň se vyznačuje moderní infrastrukturou.

Jak se do Sevilly se skupinou dostanete? Samozřejmě letecky, protože v blízkosti Sevilly se nachází letiště, anebo letecky do Madridu a odtud z krásného nádraží Atocha rychlovlakem AVE do samého srdce Sevilly. Za pouhé dvě a půl hodiny se ocitnete ve městě, které v roce 1929 hostilo různé iberoamerické země na světové výstavě. Z té doby se zde zachovaly úžasné neomudéjarské památky, jako například náměstí España. Za zhlédnutí stojí i Reales Alcázares, nádherné královské paláce. Pří­znivou zprávou pro cestovní kanceláře je, že oproti Alhambře v Granadě lze bez problému objednat a zakoupit vstupenky přes internet.

V Seville to žije, a to nejen na dubnových slavnostech koní, ale po celý rok. Flamenco, na ulici zpívané opery Lazebník sevillský či Carmen, projížďky a večeře na lodích po Guadalquiviru, ukázky jezdeckého umění v blízkých vesničkách anebo korida nejvyšší kategorie. Sevilla se může pochlubit vskutku úžasným námořním muzeem a také největší gotickou katedrálou světa, kde se nacházejí ostatky Kryštofa Kolumba.

Buďme však upřímní, Sevilla je v létě místem, odkud všichni utíkají. Klienta sem v létě určitě nevozte. Zato na jaře, na podzim či v zimě je Sevilla ideální místo pro kongresovou, meetingovou a incentivní turistiku.

Více informací najdete ZDE.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..