Amadeus originálně podpořil Nadační fond Světluška

Partnerský článek

Amadeus tradičně pozval své zákazníky a přátele na Den otevřených dveří. Setkání přineslo nejenom skvělou společnost, vybrané jídlo a pití, ale hlavně jedno velké překvapení, které zřejmě nikdo nečekal.

Foto: Amadeus

Amadeus již předem vyhlásil fotografickou soutěž, která se nesla v duchu spojení příjemného s užitečným, tedy fotky pro dobrou věc. Skvělých snímků se sešlo doopravdy hodně. Nakonec bylo vybráno deset těch nejlepších, jejichž autory byli Lucie Červenková – SIT Travel, Petr Duchek – Aaron Group, Ondřej Dýšek – Aaron Group, Markéta Hrušová – Fractal, Milivoje Jocič – ETN Slovakia, Tereza Nohavová – Asiana.

Vítězi tří nejlepších fotek, kteří byli po zásluze odměněni např. letenkami od ČSA nebo praktickými dary od společnosti Amadeus, se stali na prvním místě Tereza Nohavová z Asiany, na druhém místě Ondřej Dýšek z Aaron Group a na třetím místě Markéta Hrušová z Fractalu.

Hosté Dne otevřených dveří pak měli unikátní možnost všech deset velkoformátových fotek v rámci jejich vernisáže získat, což se pro některé stalo ideální možností, jak dát svým blízkým netradiční dárek s příběhem.

A co bylo tím překvapením? Amadeus opět dokázal, že dokáže lidi vybudit tím správným směrem. Na účet Nadačního fondu Světluška tak poslal krásnou částku 24 384 Kč.

Uvidíme, jestli se z této akce stane jedna z těch dobrých tradic, na kterou se každý těší. Nechme se překvapit.

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.