Alte Post: hotel, kam jezdí Rakušani na víkend

Rodinný hotel Alte Post v tyrolském Fieberbrunnu v Rakousku se těší popularitě i mezi domácími turisty. Na první pohled spíše vypadá jako velký hotel v centru městečka, ale uvnitř má spíše komornější prostory, které mu dodávají útulnost.

Foto: Michael Huber

Foto: Michael Huber

Mezi přednosti hotelu patří sauny, páry a bazén, které jsou umístěny na střeše domu. Což je poměrně atypické, většinou bývají spa centra ve sklepních prostorech. Návštěvníci si tak mohou při plavání kochat výhledem na zasněžené vrcholky. Pokud budete ubytovaní v jiném hotelu, můžete si do Alte Post koupit vstup jen do wellness zóny.

Znak poštovní trubky najdete skoro všude. Čtyřhvězdičkový hotel Alte Post jsme vyzkoušeli v lednu během hlavní sezóny, kdy měli většinu pokojů krásně zrekonstruovaných. Velkým plusem hotelu je vždy ochotný personál, čistota a lokalita v centru města. Přesný čas odbíjí pravidelně od 6 do 23 hodin kostel, na který si brzy zvykne každý.

Die Fotos dürfen ausschließlich für PR- und Marketingmaßnahmen des Hotels Alte Post, Fieberbrunn, Österreich verwendet werden. 

Jegliche Nutzung Dritter (durch Verkauf oder Weitergabe) ist mit dem Bildautor, Michael Huber | www.huber-fotografie.at,  gesondert zu vereinbaren.

lp

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.