AccorHotels podepsal dohodu s Mantis Group. Do nabídky přibudou i luxusní hausbóty

Partnerský článek

Hotelová skupina AccorHotels oznámila strategické partnerství s jihoafrickou společností Mantis Group, která se specializuje na prestižní soukromé a značkové pětihvězdičkové nemovitosti a vily rozmístěné na všech sedmi kontinentech. Nabídka je skutečně pestrá od butikových hotelů, přes ekologické chaty, herní rezervace, luxusní hausbóty, až po dobrodružnou turistiku.

Foto: Mantis

Tato spolupráce posílí vůdčí postavení AccorHotels v Africe a také rezonuje s programem na ochranu životního prostředí Planet 21. Partnerství je také doprovázeno spuštěním neziskové organizace CCFA (Community Conservation Fund Afrika), která si klade za cíl zabránit ubývání divoké africké zvěře a propojit tři organizace – Wildnerness Foundation, Tusk Trust a African Parks.

Sít Matis spravuje 28 nemovitostí a celosvětovou síť značkových hotelů a rezidencí, včetně butikových vil a vlajkových lodí jako je například Founders Lodge – rozsáhlá rezervace v provincii Kapsko v Jižní Africe, butikový hotel na ostrově v Atlantiku, Mantis svatá Helena, či hotel Draycott v Londýně, který představuje synonymum elegance a britského luxusu.

Pro milovníky zážitků a dobrodružství vlastní Mantis Group také řadu jedinečných a luxusních hausbótů pod značkou Zambezi Queen Collection.

Sebastien Bazin, předseda představenstva a generální ředitel společnosti AccorHotels, transakci komentoval: “Mantis je průkopníkem v individuálních cestovních službách a nabízí nejvíce okouzlující hotely po celém světě. Tímto strategickým partnerstvím posilujeme stopu skupiny v Africe a máme přístup ke značce se silnými kořeny a dědictvím, která je uznávána také pro svůj přístup k životnímu prostředí a je nositelkou řady prestižních ocenění v pohostinství.

Spolupráce posílí vůdčí postavení AccorHotels v Africe a bude kombinovat luxusní služby s ochranou životního prostředí. Největší úspěchy společnosti Mantis v této oblasti jsou podpora a sponzorování iniciativ pro nadace Wilderness Foundation Africa, Tusk Trust a různé další nevládní neziskové organizace. Mantis usiluje o zachování biodiversity krajiny, sdílí výhody ekoturistiky s místními komunitami prostřednictvím vytváření pracovních míst. Vzdělávání, které rovněž patří mezi hlavní hodnoty skupiny Mantis, se věnuje prostřednictvím příležitostí pro mezinárodní studenty, kteří se mohou zapojit do pobytů po celé Jižní Africe. Skupina spolupracuje se Stenden University, hotelovou manažerskou institucí v Jihoafrické republice, která vzdělává studenty v oblasti pohostinství a řízení katastrof, a zde také nabízí praktické zkušenosti prostředníctvím stáží v Mantisu.

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.